Vans – kolekcja 2022

172 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

Vans  – kolekcja 2022

Kolekcja marki Vans z 2022 to amerykański streetwear w najlepszym wydaniu. Firma Vans zawojowała rynek mody ulicznej jako jedna z pierwszych, tworząc na początku linię obuwia dedykowaną głównie deskorolkarzom. Ich kultowe buty slip-on, stały się w końcu nie tylko wygodnym elementem szafy każdego nastolatka, ale przeszły również do popkultury, pojawiając się w serialach, piosenkach, czy na plakatach. Logo Vans zna dziś młodzież nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie. Marka tworzy nie tylko buty, ale także ubrania i akcesoria, takie jak np. plecaki.

Vans - młodzieżowy styl

Mimo, że nie każdy młody człowiek jest fanem deskorolki, popularność marki Vans, sprawiła, że to pierwotne przeznaczenie przestało obowiązywać. Dziś produkty marki są chętnie noszone przez ludzi lubiących klimat amerykańskiego streetwearu, którzy dobrze czują się w ubraniach wygodnych, zaprojektowanych z wyobraźnią, podkreślających indywidualność jednostki. Vans stawia na wzory, mnogość kolorów oraz nieoczywiste połączenia. Kultowe produkty Vans, gwarantują wyróżnienie z tłumu. Dzięki różnorodności, która jest typowa dla tej firmy, absolutnie każdy zainteresowany będzie w stanie dobrać rzecz odpowiednią dla siebie, która podkreśla jego cechy lub zainteresowania.

Vans to aktywny styl życia

W naszym sklepie posiadamy szeroką gamę produktów marki, które świetnie nadają się dla każdego, kto kocha aktywność, lub czuje się dobrze w ubraniach niefromalnych. Fani streetwearu z pewnością nie będą zawiedzeni, ponieważ marka Vans przez cały czas wprowadza do swojej oferty nowe, ciekawe produkty, zaskakując połączeniami kolorystycznymi, nietypowymi wzorami, czy materiałami, takimi jak np. welur. Jednocześnie Vans to naprawdę dobra jakość wykonania i świetne gatunkowo materiały.