Weekend Max Mara - kolekcja 2022

389 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9
  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9

Weekend Max Mara

Prostota elegancji i najwyższa jakość wykonania – to cechy charakterystyczne dla włoskiej marki Max Mara reprezentującej od lat wyrazisty styl odzieżowy w świecie mody. Weekend Max Mara to linia stworzona przez tę markę, zgodnie z jej nazwą, na weekend, a więc o nieco luźniejszych charakterze, niż jej główne kolekcje.

Weekend Max Mara - swobodna elegancja

Założona w 1951 roku przez Achille Maramottiego firma Max Mara, do której należy Weekend Max Mara zyskała swoją nazwę od nazwiska prababki projektanta, która już w XIX wieku założyła eleganckie atelier we Włoszech. Maramotti już w połowie XX wieku przewidywał, że światową modę zdominują ubrania gotowe i o uniwersalnym charakterze, dzięki czemu nie trzeba ich wymieniać co sezon. Jego wizja nie tylko okazała się prorocza, ale przyciągnęła też projektantów światowej klasy, którzy tworzyli kolekcje marki Max Mara. Co ciekawe, tak znane nazwiska w świecie mody, jak Karl Lagerfeld, Dolce & Gabbana czy Narciso Rodriguez pracowały dla Max Mara anonimowo. Założeniem Maramottiego było bowiem położenie przede wszystkim nacisku na promocję marki, a nie nazwisk poszczególnych projektantów.

Weekend Max Mara to odzież dla kobiet z klasą

Współcześnie Max Mara kieruje swoje kolekcje do kobiet z klasą, które mogą być pewne, że ubrania sygnowane przez tę markę będą zawsze eleganckie, nawet w swoim luźniejszych wydaniu, jak linia Weekend Max Mara. Znajdziemy w niej wyrafinowane sukienki, spódnice, spodnie i bluzki, które jak zawsze charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Efektowne detale, jak pomysłowo umieszczone kieszenie, zamki błyskawiczne czy zapięcia na guziki lub paski, nadają ubraniom z linii Weekend Max Mara wyrazistości. Dzięki wykorzystaniu szlachetnych, naturalnych materiałów, jak czysty len, jedwab czy wełna boucle ubrania z tej linii służą ich właścicielkom przez wyjątkowo długi czas i cieszą swoim nieskazitelnym wyglądem.

Oferta Weekend Max Mara

Weekend Max Mara – kolekcja dostępna w internetowym sklepie Peek & Cloppenburg to ubrania, które sprawdzą się idealnie w okresie wiosenno-letnim. Klasyczne formy sukienek, spodnie culotte czy marlene, a także koszulki z krótkimi rękawami i kreatywnymi nadrukami nadają się świetnie jako wybór na stylowe wakacje w eleganckim kurorcie, ale także jako odzież codzienna w miejskich przestrzeniach.