Wolford - kolekcja 2022

243 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Wolford — marka uwielbiana przez Hollywood

Historia tego znanego brandu sięga aż roku 1950. Została ona założona przez Reinholda Wolffa i Waltera Palmersa. Już w 1954 roku Wolford zadziwił rynek, przedstawiając swoje pierwsze bezszwowe wyroby. Marka jako jedna z pierwszych zrewolucjonizowała rynek rajstop i pończoch, wzbogacając je o syntetyczne i wytrzymałe włókna. Brand zyskał światowe uznanie w świecie mody i do dziś pozostaje jedną z marek, która pozostaje chętnie wybierana przez gwiazdy oraz miliony innych kobiet na całym świecie.

Posiadająca swoją siedzibę w jednym z austriackich miast marka zasłynęła komfortowymi fasonami, które znakomicie współgrają z kobiecą sylwetką. Nowoczesne i wytrzymałe włókna, przykuwający uwagę design i bliskie relacje ze słynnymi fotografami mody uczyniły z Wolford brand, który od dekad współtworzy aktualne trendy. Marka znana jest także z dbałości o środowisko.

Co znajdziemy w ofercie Wolford?

Wolford to nie tylko pończochy, rajstopy i podkolanówki. To także szereg innych must haves, które przydadzą się każdej kobiecie dbającej o modny image. Na szczególne okazje austriacki producent proponuje nowoczesną bieliznę modelującą. Oprócz niej w ofercie marki znajdziemy także codzienną dessous, która dzięki bezszwowemu krojowi pozostaje niezauważalna pod ubraniem i zapewnia najwyższy poziom komfortu. Oprócz fig, staników i body, Wolford projektuje też legginsy. Ten uniwersalny element mody damskiej nie traci swojego znaczenia pomimo zmiennych trendów.

Ponadto, w kolekcjach marki nie brakuje też mody plażowej. Swoje doświadczenie w podkreślaniu figury Wolford wykorzystuje też, projektując spódnice i sukienki, które swoim ponadczasowym szykiem urzekną niejedną świadomą mody kobietę. Kolekcje austriackiego producenta emanują niewymuszoną elegancją i stylową uniwersalnością. Wybierając markę Wolford można być spokojną o zmienne modowe tendencje. Zdecydowana większość propozycji marki z powodzeniem przechodzi test czasu, wciąż zachwycając swoją modową aktualnością i znakomitą jakością wykonania.

O czym pamiętać wybierając pośród propozycji Wolford?

Jak wybrać bieliznę Wolford idealnie dopasowaną do oczekiwań? Liczy się nie tylko design, lecz także dobór optymalnego rozmiaru. W tym celu warto dokonać aktualnych pomiarów i zestawić uzyskane wyniki z tabelą rozmiarów. Oprócz tego niezbędna jest prawidłowa pielęgnacja bielizny i innych propozycji sygnowanych logo Wolford. Używanie delikatnych detergentów oraz kiedy tylko jest to możliwe, pranie ręczne, pozwolą zachować dessous Wolford w znakomitej formie na wiele sezonów.