XD-Design

  1. Kobiety
   1. Akcesoria
  2. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  XD-Design — nowoczesne plecaki z wszechstronnymi zabezpieczeniami

  XD-Design to duńska marka, która zrewolucjonizowała rynek plecaków. Wszystko zaczęło się od projektu zaprezentowanego na Kickstarter — znanym serwisie crowdfoundingowym. W 2016 roku zadebiutował pierwszy projekt marki, bestsellerowy plecak Bobby Anti-Theft Backpack. Co go wyróżniało? Oprócz atrakcyjnego, minimalistycznego wzornictwa, pierwszy plecak XD Design zaoferował konsumentom zaawansowane systemy ochrony przed kradzieżą dóbr w nim przenoszonych. Brak dostępu do plecaka od przodu i możliwość dostępu do zawartości dopiero po jego zdjęciu z pleców to tylko jedno z innowacyjnych rozwiązań, jakie zawarto w premierowym produkcie duńskiego producenta. Nic dziwnego, że marka odniosła sukces, a dziś w jej kolekcjach znajdziemy szeroki wybór antykradzieżowych plecaków i nie tylko!

  XD-Design — co znajdziemy w ofercie marki?

  XD Design to nie tylko plecaki, lecz także walizki. Jakie sprytne rozwiązania znajdziemy w ofercie akcesoriów brandu? Standardem jest wodoodporny i odporny na próby przecięcia standardowymi narzędziami materiał. Dzięki temu nawet podczas największej ulewy można być spokojnym o elektronikę włożoną do plecaka. W plecakach XD Design czekają na nas także zintegrowane porty USB. O bezpieczeństwo zbliżeniowych kart płatniczych zadbają specjalne przegródki izolujące przed falami radiowymi, za pomocą których złodzieje mogą próbować pobrać ich dane. Zamki w plecakach i walizkach są kryte oraz możliwe do dodatkowego zabezpieczenia.

  Co więcej, niektóre modele plecaków wspierają także bezprzewodowe ładowanie dołączoną ładowarką, która korzysta z energii generowanej przez panel fotowoltaiczny umieszczony z tyłu plecaka. Dzięki temu możesz ładować swojego smartfona za pomocą promieni słonecznych, gdziekolwiek jesteś. Ponadto, plecaki XD Design posiadają watowane separatory, które można dowolnie umiejscawiać w ich wnętrzu, tak aby maksymalnie chronić wrażliwą elektronikę. Dzięki temu nie potrzebujesz już oddzielnej torby na aparat fotograficzny, jeśli masz jeden z plecaków Bobby XD Design.

  Jak wybrać najlepszy model XD-Design dla siebie?

  Poszukując nowego plecaka XD Design, który spełni Twoje oczekiwania, zwróć uwagę nie tylko na jego wygląd, lecz także na jego funkcjonalność. Na rynku trudno znaleźć bardziej praktyczne plecaki, które zadbają nie tylko o bezpieczeństwo przechowywanych w nich rzeczy, lecz także o maksymalny komfort użytkowania. Innowacyjne rozwiązania stosowane przez markę XD Design robią spore wrażenie i w realny sposób ułatwiają życie — zarówno na co dzień, jak i podczas podróży.