Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Szelki

Szelki to element męskiej garderoby, którego historia sięga XVIII wieku. Już wtedy niezależnie od swojego pochodzenia panowie nosili szelki. Na początku te zwyczaj stał się popularny, dzięki temu, że szelki były niezwykle praktyczne. Dzięki nim spodnie nie opasały, a ich właściciele nie musieli martwić się oderwanymi guzikami. Z czasem szelki stały się ozdobą męskiego stroju i obecnie głównie taka jest ich funkcja.

Szelki – atrakcyjny dodatek do różnych typów ubioru

Coraz częściej panowie decydują się na zakup szelek, bo wiedzą, że dzięki nim ich stylizacja zyska na atrakcyjności. Zwyczajny T-shirt i jeansy nabierają niezwykłego charakteru, jeśli są zestawione z szelkami. Szelki mogą być naciągnięte na ramiona, ale mogą też luźno zwiać po bokach spodni. Wszystko zależy od fantazji tego, kto je nosi. W naszej ofercie prezentujemy bogaty wybór szelek, wśród których nawet najbardziej wymagające jednostki znajdą coś dla siebie. Niezależnie, czy szukają Państwo szelek do garnitury, czy chcą nimi uzupełnić swój casual look, to u nas znajdą Państwo idealny model dla siebie.

Czerwone szelki i biała koszula: wymarzona para

Szelki to obecnie ulubiony dodatek do stroju artystów występujących na największych światowych scenach, dlatego wzorując się na ich stylizacjach, można z szelkami zrobić naprawdę wiele. Każdy mężczyzna, który chociaż trochę interesuje się modą wie, że biała koszula zestawiona z czerwonymi szelkami zrobi wrażenie na każdej kobiecie, dlatego jest to idealny strój na imprezę. Szelki w ciemnych kolorach będą pasowały zarówno co ciemnych koszul, jak i jasnych T-shirtów, więc warto w nie zainwestować.