Czapki

1477 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 31
  3. 31
  1. 1
  2. Strona 1 / 31
  3. 31

Czapki męskie

Nakrycie głowy to coś, z czym kojarzy się każdy mężczyzna. Niektórzy z nich sięgają głównie po czapki zimowe, inni z kolei nie wyobrażają sobie wyjścia z domu bez tradycyjnej bejsbolówki z daszkiem. Czapki to również modny dodatek, po który coraz częściej sięgają panowie poszukujący własnego stylu.

Czapki z daszkiem – klasyka dla każdego mężczyzny

Większość czapek, jakie noszą panowie w każdym wieku, to klasyczne sportowe czapki z daszkiem. Uniwersalne modele czapek są uszyte z tkaniny, a ich przód może być ozdobiony logo ulubionej marki odzieżowej lub wybranego klubu sportowego. W wersji bardziej sportowej tył takiej czapki wykonany jest z cienkiej siateczki. W obydwu przypadkach czapkę można dopasować do głowy, sięgając po umieszczone z tyłu wstawki z rozciągliwej gumy lub zapięcia na zatrzaski. Niektóre marki zamiast czapek typu bejsbolówka proponują materiałowe kapelusze, na których z reguły umieszczone jest logo marki. Takie nakrycie głowy, mimo swojego sportowego charakteru, jest bardzo popularne także wśród osób uprawiających sporty wodne.

Sportowy charakter mogą mieć również czapki z polaru lub dzianiny

Zgodnie z najnowszymi trendami takie czapki nosi się nie tylko zimą czy w czasie uprawiania sportów zimowych, ale również wtedy, gdy chce się w ten sposób podkreślić własną oryginalność. Takie czapki mogą być bardzo proste a ich jedyną ozdobę może stanowić wyhaftowane logo marki czy oryginalne sploty dzianiny, z jakiej wykonana została czapka. Męskie czapki, także te w wersji zimowej, są szyte w dość stonowanych kolorach. Przeważa tu czerń, szarości i granat, które czasem ożywia się dodając jakiś element biały, np. pompon w czapce zimowej czy jasną wstawkę w czapce z daszkiem. Czapki kolorowe oraz z nadrukiem maskującym kojarzą się głównie z czapkami z daszkiem, które chronią głowę oraz oczy przed silnie świecącym słońcem. Męskie czapki typu bejsbolówka mogą być również uszyte z tkaniny przypominającej modny denim. Coraz częściej przy ich projektowaniu sięga się po materiały w różnych kolorach. Jednolity jasny przód może kontrastować z ciemną barwą tyłu, a nadruk maskujący z tkaniną jednolitą, wykorzystaną do uszycia przodu czapki.