Garnitury HUGO BOSS

169 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

Garnitury BOSS

Garnitury BOSS to od lat synonim męskiej elegancji. Niezwykle popularna niemiecka marka zdobyła uznanie na całym świecie jakością używanych materiałów oraz stylowym, idealnie dopasowanym krojem.

Historia firmy HUGO BOSS

Założona w 1924 roku firma HUGO BOSS do dziś ma swoją główną siedzibę w Metzingen, a jej ambasadorami byli w przeszłości m.in. Sylwester Stallone oraz kierowcy rajdowi Formuły 1. To dzięki temu, marka HUGO BOSS w latach 80. stała się jedną z najchętniej wybieranych przez młodych, ambitnych yuppies – dobrze zarabiających i pnących się szybko po szczeblach kariery. Garnitury HUGO BOSS pojawiały się w tym okresie często jako kostiumy w filmach prezentujących rzeczywistość tamtych lat.

Styl garniturów BOSS’a

Znakomity styl i najwyższa jakość materiałów – to do dzisiaj znaki rozpoznawcze garniturów BOSS’a. Priorytetem firmy od samego początku jej istnienia było bowiem wykorzystanie wysokogatunkowych tkanin oraz klasyczne, męskie krawiectwo powodujące, że każdy mężczyzna w garniturze od HUGO BOSS wygląda doskonale. W 1993 roku marka wprowadziła na rynek sprzedaży linię HUGO adresowaną do młodszych odbiorców, łącząc klasyczną elegancję z nowoczesnymi trendami w modzie. Od 2007 roku dyrektorem kreatywnym marki jest brytyjski projektant Eyan Allen, który napędza produkcję męskiej odzieży marki BOSS nowymi pomysłami.

Garnitury BOSS - męska elegancja z indywidualnością

Dostępne w internetowym sklepie Peek & Cloppenburg garnitury z linii HUGO BOSS to odzież idealna dla mieszkańców wielkich miast, których w pracy obowiązuje dress code, ale nie chcą przy tym rezygnować z modnych trendów odzieżowych. Odważne projekty i wąski krój garniturów BOSS wyraźnie kierowane są do młodych mężczyzn, korzystając w pełni z inspiracji modą uliczną, jednak w jej eleganckim wydaniu reprezentowanym przez pracowników mediów, reklamy i biznesu. Poza klasycznymi kolorami męskich garniturów w linii HUGO BOSS, jak czarny, szary czy beżowy, w internetowym sklepie Peek & Cloppenburg znajdziemy także modne w ostatnich latach odcienie bieli czy błękitów. Odpowiednio dobrane dodatki, jak koszule, krawaty czy muszki, które w ostatnich latach wracają do użytku, pozwolą każdemu mężczyźnie w garniturze HUGO BOSS poczuć się elegancko, ale podkreślić także swoją indywidualność.