Brązowe garnitury

Garnitury to niezawodny męska metoda na osiągnięcie, perfekcyjnego, eleganckiego wyglądu w kilka chwil. Dobrze skrojony, potrafi zdziałać cuda, sprawiając, że męska sylwetka prezentuje się w pożądany przez panów, od razu przywodzący na myśl profesjonalne podejście, sposób.  Panowie w ostatnich latach najczęściej stawiali na modele w ciemnych, stonowanych barwach, takich jak granat, lub nawet czerń. Te niezawodne kolory oferowały im dopasowanie do większości okazji i były w stanie świetnie zgrać się z ogromem dodatków, takich jak wzorzyste krawaty, lub muchy.

Brązowe garnitury - klasa sama w sobie

Ostatnio, producenci garniturów oraz światowi projektanci lansują nowy trend - garnitury w odcieniach brązu. Jest to odpowiedź, na obecne w trendach, niesamowite zainteresowanie produktami w barwach ziemi, które pokochali klienci i klientki na całym świecie. Mężczyźni nie muszą czuć się pominięci- ich szafy również mogą zamienić się, na zgodne z najnowszą modą. Dzięki brązowemu garniturowi każdy pan może wprowadzić do swojej garderoby modowy akcent, który jednak pozostaje niezwykle uniwersalny - brąz jest równie ponadczasowym kolorem jak czerń i granat.

Brązowe garnitury z różnych materiałów

W ofercie naszego sklepu posiadamy brązowe garnitury w wielu odcieniach tego koloru, o różnych wzorach, takich jak krata czy paski oraz przede wszystkim - wykonane z materiałów świetnej jakości. Znajdują się tu nie tylko garnitury z wełny, ale też sztruksowe czy lniane. Lniany garnitur będzie doskonały do noszenia w lecie, ponieważ żaden inny materiał nie zapewnia takiego komfortu w upalne dni. Sztruks może okazać się wygodną opcją w przypadku mniej formalnych okazji- marynarki z tego materiału prezentują się bardzo dobrze z jeansami, lub spodniami typu chino i mokasynami.

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3