Zielone garnitury

114 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Zielone garnitury

Garnitur zawsze kojarzy się i będzie się kojarzył z eleganckim mężczyzną. Naturalnie klasyczny czarny garnitur to świetny wybór, ale dla tych panów, którzy lubią bawić się modą i są otwarci na nowe trendy, w naszej ofercie przygotowaliśmy propozycje zielonych garniturów.

Niezwykła elegancja dzięki zielonemu garniturowi

Zieleń jak każda inna barwa ma różne odcienie i tak też jest z prezentowanymi tutaj zielonymi garniturami. Wśród nich można znaleźć cały szereg ciemnozielonych garniturów, które prezentują się niezwykle elegancko zestawione z czarną lub białą koszulą, ale są tutaj również zielone garnitury w jaśniejszych odcieniach, które świetnie sprawdzą się latem. Zielone garnitury to propozycja nie tylko dla panów, którzy lubią militaria, ale dla tych wszystkich, którzy czasami mają ochotę pobawić się modą.

Co pasuje do zielonych garniturów?

Do zielonych garniturów świetnie będą pasowały skórzane buty w ciemnobrązowym odcieniu i taki sam pasek. Koszulę dobrze dobrać w kolorach ziemi lub podobnym jak garnitur odcieniu zieleni. W naszym internetowym sklepie prezentujemy zielone garnitury tylko i wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy korzystają z dobrej jakości tkanin. Dzięki temu robiąc Państwo zakupy u nas, mają Państwo pewność, że w Państwa szafie pojawi się zielony garnitur w bardzo dobrej jakości, który świetnie będzie się prezentował podczas wielu okazji. Zielone garnitury to ostatnio ulubione stroje gwiazd. Jedną z nich jest Robert Pattison, który w takim garniturze pojawił się całkiem niedawno na czerwonym dywanie. Dzięki niemu ten niebanalny kolor garniturów wrócił na salony. Przed laty był on zarezerwowany dla artystów, ale obecnie zielone garnitury można nosić to pracy, na służbowe spotkania czy towarzyskie przyjęcia. Najważniejsze, aby dobrze czuć się w takim stroju i dobrać do niego pasujące kolorem dodatki.