Garnitur ślubny granatowy

815 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 18
  3. 18
  1. Hochzeit
  1. 1
  2. Strona 1 / 18
  3. 18

Garnitur ślubny granatowy – esencja szyku na najważniejszy dzień w życiu

Ślub to wyjątkowy dzień w życiu, który wymaga szczególnej oprawy – także w postaci stroju. W tej kwestii od lat klasycznym i ponadczasowym rozwiązaniem pozostaje garnitur ślubny granatowy. Nic dziwnego – pasuje mężczyznom o różnych typach urody i sylwetki oraz kreuje niesamowicie elegancki wygląd. Granatowy garnitur to szykowny strój, do którego można dopasować różnorodne dodatki, tworząc spójny efekt z kreacją panny młodej. Dodatkowo garnitur w kolorze granatowym jest tak uniwersalny, że oprócz wielkiego dnia, jakim jest ślub, wykorzystasz go podczas wielu innych okazji – zarówno tych rodzinnych, jak i biznesowych. Warto więc wiedzieć, jak dobrać garnitur ślubny granatowy, by wyglądać i czuć się znakomicie.

Jaki garnitur ślubny granatowy warto wybrać?

Odpowiednio dobrany garnitur to ten, który idealnie pasuje do Twojej sylwetki – nie jest za luźny, a przy tym nadmiernie jej nie opina. Ta zasada jest szczególnie istotna w przypadku garniturów ślubnych. Nie musisz jednak decydować się na model szyty na miarę. Wystarczy, że dopasujesz garnitur ślubny granatowy, dobierając prawidłowy rozmiar. Najlepszym rozwiązaniem jest w tym przypadku dobór marynarki i spodni oddzielnie zamiast gotowego kompletu. To opcja, która sprawdza się zwłaszcza w przypadku panów o niestandardowych sylwetkach. Przy wyborze garnituru ślubnego oprócz fasonu warto zwrócić uwagę także na materiał. Warto pokusić się o model z naturalnego materiału, który oddycha i zapewnia skórze komfort. W tej roli bezkonkurencyjna jest cienka wełna. Jeśli zależy Ci na większej swobodzie ruchów, możesz zdecydować się na garnitur wełniany z domieszką streczu.

Jak stylizować garnitur ślubny granatowy?

Granatowy garnitur składający się ze spodni i marynarki to klasyczne rozwiązanie, do którego łatwo dobierzesz stylowe dodatki – także te na ślub. Możesz dodać do niego także kamizelkę – podkreśli ona szykowny charakter zestawu. Eleganckim uzupełnieniem ślubnego granatowego garnituru będzie śnieżnobiała koszula. Szyk stroju podkreślą akcesoria. Możesz zdecydować się na krawat lub muszkę w zależności od swoich upodobań. Warto dobrać także współgrającą kolorystycznie poszetkę. Detalem, który dodaje garniturowi dużej dozy wyrafinowania i klasy, są także spinki do mankietów koszuli. Do granatowych marynarek najlepiej wybierać srebrne modele. Jeśli masz ochotę wyrazić swój styl także w ten wyjątkowy dzień, garnitur ślubny granatowy możesz uzupełnić również o szelki.