Garnitury super slim fit

34 wyników

Sortuj według:

Garnitury super slim

Mężczyźni lubią modnie wyglądać także wtedy, gdy mają na sobie świetnie skrojony garnitur. W ich szafach coraz częściej są obecne garnitury super slim o kroju podkreślającym sylwetkę, a jednocześnie zapewniającym wygodę noszenia.

Nieco ekstrawagancji dzięki szyciu super slim

Dopasowana do sylwetki marynarka zapinana na dwa guziki, wąskie klapy oraz dwie kieszenie - tak zwykle wygląda klasyczna, męska marynarka. Panowie chętnie sięgają po modele, w których dzięki dodatkowym przeszyciom oraz nieznacznemu taliowaniu można podkreślić atuty męskiej sylwetki. W wersji biznesowej męski garnitur super slim składa się z dopasowanej marynarki oraz zwężanych spodni, zwykle zakończonych powyżej eleganckich pantofli. Takie garnitury uszyte są z jednolitych tkanin, najczęściej są również dostępne w różnych odcieniach granatu, szarości czy czerni. Latem można sobie pozwolić na odrobinę ekstrawagancji w pracy, wybierając garnitur jasno szary. Natomiast przy okazji ważnych uroczystości i wieczornych bankietów wskazane może być sięgnięcie po garnitur trzyczęściowy, w którym pojawia się także zapinana na guziki kamizelka, uszyta z materiału w tym samym kolorze, co pozostałe elementy garnituru.

Garnitury super slim – dla panów z odwagą w modzie

Jednolite garnitury nosi się zatem albo do pracy, albo zakłada wieczorem. W ciągu dnia, wpisując się w trend casual, można także wybrać garnitur, ozdobiony nadrukiem w wyraźną kratę czy garnitur w modnych odcieniach kolorów ziemi. Są to propozycje dla panów o zdecydowanie większej odwadze w zakresie mody, ale również dla tych, którzy nie mają swojej sylwetce nic do zarzucenia. Wyraźna krata, ale również szerokie widoczne prążki mogą nieznacznie optycznie poszerzać. Garnitury super slim, także te wykorzystujące oryginalne nadruki, powinny być uszyte z bardzo dobrych gatunkowo materiałów, które się nie gniotą, a przy częstym użytkowaniu - nie wypychają na kolanach oraz na rękawach.