Garnitury Slim Fit

249 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Garnitury slim fit

Garnitury slim fit stanowią znakomity sposób, by podkreślić atuty sylwetki i zatuszować optycznie jej drobne mankamenty. Odkryj garnitury o dopasowanych krojach i już dziś zyskaj ponadczasową bazę eleganckich stylizacji!

Co charakteryzuje garnitury slim fit?

Atrakcyjna sylwetka to atut, który warto podkreślać odpowiednio dobranym strojem. Wielu mężczyzn popełnia jednak błąd, wybierając zbyt obszerne garnitury. Takie stroje to modowe faux pas – zbyt luźne nogawki czy za szerokie ramiona marynarki nie dodają pewności siebie i nie prezentują się estetycznie. Nawet jeśli chcesz optycznie dodać sobie strojem kilka kilogramów, lepszym rozwiązaniem będą garnitury slim fit. Co wyróżnia garnitury o tym fasonie? Przede wszystkim dopasowanie do sylwetki. Na garnitury slim fit zazwyczaj składa się taliowana marynarka o dość wąskich rękawach oraz spodnie z dopasowanymi nogawkami. Wśród naszych propozycji znajdziesz także modele z kamizelką. Możesz również dopasować garnitur slim fit do potrzeb swojej sylwetki, wybierając oddzielnie marynarkę i spodnie.

Dla kogo garnitury slim fit to trafiony wybór?

Przylegający krój wbrew pozorom nie oznacza, że garnitury typu slim fit są przeznaczone jedynie dla mężczyzn o smukłej sylwetce, choć oni również wyglądają w takich strojach znakomicie. Prawidłowo dopasowany model potrafi również skutecznie zatuszować pełniejszą sylwetkę. Jak to zrobić? Mężczyźni, którzy chcieliby zamaskować nadprogramowe kilogramy w pasie, powinni zdecydować się na spodnie garniturowe typu slim fit. Bez obaw – nie chodzi o obcisłe rurki, lecz opływające sylwetkę modele lekko przylegające do ciała. Dla korpulentnych mężczyzn dobrym wyborem są także garniturowe marynarki slim fit. Taliowany fason optycznie wysmukla sylwetkę i nadaje jej lekkości. W przypadku umięśnionych mężczyzn garnitury slim fit znakomicie podkreślają muskulaturę i akcentują mocne strony sylwetki.

Samodzielnie skomponuj swój garnitur slim fit

Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno pełne garniturowe zestawy, jak i ich pojedyncze elementy. Takie rozwiązanie pozwala na optymalne dopasowanie garnituru slim fit do swojej sylwetki i stylu. Daje ono również możliwość tworzenia oryginalnych zestawów koordynowanych, czyli takich, w których marynarka i spodnie nie pochodzą z jednego kompletu. Marynarka w subtelną kratę i gładkie spodnie? Tak! Takie rozwiązanie znakomicie wpisuje się w ideę strojów koordynowanych i sprawdza się również w przypadku garniturów slim fit. Samodzielny dobór marynarki i spodni pozwala na maksymalne dopasowanie garnituru do rodzaju figury, ponieważ nie musisz decydować się na oba elementy stroju w tym samym rozmiarze. Taka opcja jest odpowiednia na przykład w przypadku mężczyzn o szczupłych nogach i pełniejszej górnej części sylwetki.