Smokingi

23 wyników

Sortuj według:

Smokingi

Są okazje, kiedy mężczyzna po prostu musi być elegancki. Wtedy zakłada to, w czym wygląda najbardziej szykownie. Idealnie sprawdza się smoking - niezbędny element garderoby każdego lubiącego robić wrażenie mężczyzny.

Smoking szczytem elegancji

Choć w ostatnich latach smokingi straciły nieco na popularności na rzecz bardziej casualowych ubrań męskich, naszych zdaniem mężczyzna w niczym nie prezentuje się tak efektownie, jak w dobrze dobranym smokingu. Jak jednak poznać, że jest on dobrze dobrany? Przede wszystkim, smoking powinien być dopasowany, ale nie za ciasny. Zbyt mocno przylegający do ciała optycznie pogrubia i deformuje sylwetkę. Podobnie z za dużym smokingiem - wygląda on po prostu śmiesznie. Idealnie dobrany powinien zapewniać komfort i swobodę, nie krępując ruchu, ale jednocześnie nie może luźno wisieć na ciele. Idealnej długości rękaw powinien natomiast lekko odsłaniać mankiet koszuli. Zwróć uwagę na górny guzik - najkorzystniej wygląda, gdy znajduje się tuż pod klatką piersiową. Co nosić do smokingu? Odpowiedź nasuwa się sama - elegancka koszula to prawdziwy must-have. Nieodłącznym dodatkiem będą też lakierowane buty. Całości dopełnią dodatki - szykowny krawat lub muszka oraz skórzany pasek.

Smokingi – gwarancja doskonałego wyglądu

Smokingi dostępne w Peek & Cloppenburg to gwarancja doskonałego wyglądu i jednocześnie maksymalnej wygody. Szeroki wybór marek i wzorów sprawią, że każdy szukający oryginalności mężczyzna znajdzie tu dla siebie odpowiedni model i krój. W ofercie znajdziesz zarówno kompletne zestawy, jak i poszczególne elementy - marynarki i spodnie, a także dodatki - koszule i krawaty. Wszystkie dostępne marki cieszą się doskonałą renomą mężczyzn na całym świecie. Warto zwrócić uwagę na to, że różne marki oferują różne kroje, a co za tym idzie, czasem zupełnie różne cięcia. Ma to duże znaczenie podczas wybierania odpowiedniego smokingu. Nie każdy krój leży bowiem idealnie na każdej sylwetce. Różnice w krojach to jednak detale, które sprawiają, że smokingi danej marki są wyjątkowe. Czerń, czy granat? Z jedwabną podszewką, czy bez? Z rozcięciem z tyłu, czy bez? Jedno jest pewne - smoking na pewno sprawdzi się na niejedną okazję, nie tylko bal czy wesele.