Spodnie garniturowe męskie

713 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 15
  3. 15
  1. 1
  2. Strona 1 / 15
  3. 15

Spodnie garniturowe męskie

Męska szafa umożliwia stworzenie wielu interesujących stylizacji, także biznesowych i zachwycających elegancją czy klasą. Najważniejszą częścią, poza ewentualną marynarką, są spodnie garniturowe, znane też jako wizytowe.

Jak powinny układać się spodnie garniturowe?

Chociaż niełatwo jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź na powyższe pytanie, to jednak warto pokusić się o kilka wskazówek. Po pierwsze spodnie garniturowe nie powinny być zbyt obcisłe, krój musi być dopasowany do sylwetki, ewentualnej tuszy i wzrostu. Istotne są takie cechy, jak dopasowanie w kroku oraz w udach oraz długość nogawek. Te ostatnie nie powinny być ani zbyt krótkie, ani szargać po ziemi. Kroje garniturowych spodni męskich to zarówno proste fasony, jak również lekko zwężane na całej długości, typu slim fit, bądź mocnej zwężane od ud lub kolan, jak w chinosach. Szczegóły decydują o całości stylizacji, stąd wybór spodni garniturowych ma ogromne znaczenie. Na szczęście dzięki bogatej ofercie fasonów, kolorów i rozmiarów każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie w naszym katalogu.

Klasyczne spodnie garniturowe – wersja brytyjska, włoska czy kontynentalna?

Klasyczne spodnie garniturowe różnią się stylistycznymi detalami również ze względu na geograficzne i kulturowe pochodzenie. Na Wyspach Brytyjskich powodzeniem cieszą się bardziej dopasowane z wyraźnie zaznaczonym kantem, zaś na Starym Kontynencie spodnie są nieco luźniejsze i z mniej wyraźnym szpicem kantu. Eleganckie spodnie we stylu włoskim często mają też podwyższony stan, sięgający tuż poniżej pępka. Każda z wersji na swoich zwolenników. Światowe marki obecne w naszym katalogu przygotowały ofertę spodni na każdy typ sylwetki. Czołowi projektanci doskonale wiedzą, że mężczyźni nie są zbudowani tak samo. Także dzięki temu zawartość naszego katalogu jest bogata i obfituje w spodnie wizytowe w wielu odsłonach.