Koszule ze stójką

82 wyników

SUPER SLIM FIT

SLIM FIT

REGULAR FIT

COMFORT FIT

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. Sommerfest HAKA
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Koszule ze stójką

W męskich szafach zazwyczaj nie brakuje różnych koszul z kołnierzykiem. Miłośnicy niebanalnych modowych wyzwań ostatnio szczególnie interesują się koszulami ze stójką, dzięki którym można unowocześnić swoje stylizacje i nadać im wyjątkowy charakter.

Koszula ze stójką nowoczesną alternatywą

Koszule ze stójką pasują na różne okazje, jednak tworząc swój strój do pracy, na randkę lub do pubu, warto pamiętać o tym, że ich specyficzny fason zobowiązuje do przestrzegania pewnych stylizacyjnych reguł. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że nie łączy się ich z krawatem lub muchą. Poza tym, jeśli mają być częścią formalnego ubioru, ich ostatni guzik powinien być zapięty. W przypadku smart casualowej stylizacji można go odpiąć - doda to całemu zestawieniu nuty nonszalancji. Aby dobrze wyglądać, należy nosić koszule ze stójką idealnie dopasowane do swoich wymiarów. Stójka nie powinna odstawać od szyi, ale też nie może jej ciasno opinać.

Koszule ze stójką – do lub bez marynarki

Koszule ze stójką znakomicie wyglądają bez marynarki, choć wykorzystuje się je także jako element stylizacji z garniturem w roli głównej. Można wybrać koszulę ze stójką o klasycznym kroju lub taką, która ma fason slim fit. Świetnie wyglądają one choćby w połączeniu z jeansami i rozpinanym kardiganem. Koszule ze stójką niewątpliwie pozwalają wyróżnić się w tłumie!