Koszule męskie z krótkim rękawem

763 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17
  1. Holiday Shop Herren
  1. 1
  2. Strona 1 / 17
  3. 17

Koszule męskie z krótkim rękawem

Koszule z krótkim rękawem to jedno z najczęściej wybieranych przez mężczyzn ubrań na ciepłe, letnie dni. Koszula z krótkim rękawem może towarzyszyć nam zarówno w trakcie pobytu w pracy, załatwiania codziennych spraw czy nawet na przyjęciach - również tych oficjalnych. W zależności do fasonu oraz od rodzaju koszuli, może być noszona do krótkich lub długich spodni, w tym także spodni eleganckich - na przykład od garnituru.

Koszule z krótkim rękawem – perfekcyjne na cieplejsze dni

Gładkie koszule męskie z krótkim rękawem to dobry wybór na co dzień oraz na specjalne okazje. W naszej ofercie dostępne są gładkie koszule w jasnych oraz w ciemnych kolorach. Ciemne odcienie doskonale sprawdzą się w codziennym użytku. Można chodzić w nich na zakupy, do pracy czy na luźne spotkania towarzyskie. Doskonale sprawdzą się również na przyjęciach organizowanych w ogrodzie. Tam stosunkowo łatwo można się pobrudzić, a ciemniejsze ciuchy są na to bardziej odporne. Gładkie, jasne koszule można nosić na co dzień lub na specjalne okazje. W białej, męskiej koszuli z krótkim rękawem można pójść nawet na wesele, ale pod warunkiem, że włoży się na siebie jeszcze garnitur.

Koszule męskie z krótkim rękawem na co dzień i do pracy

Oprócz gładkich koszul z krótkim rękawem w naszej ofercie znaleźć można również koszule we wzory lub z nadrukami. Są one zdecydowanie mniej oficjalne, dlatego nadają się głównie do noszenia na co dzień. Koszule męskie z nadrukami można nosić do pracy, ale pod warunkiem, że pozwala na to dress code. Podobnie jest z koszulami we wzory - na przykład w kratę czy w paski. Zupełnie inną grupę koszul stanowią te posiadające wzory "wakacyjne" - czyli kwiaty, egzotyczne zwierzęta czy kolorowe mozaiki. Takie koszule zdecydowanie nie nadają się do pracy - raczej powinno się je wkładać na luźne imprezy czy na spotkania towarzyskie pod chmurką. Wzorzyste koszule męskie z krótkim rękawem najlepiej komponują się z gładkimi spodniami, bez względu na ich długość. Połączenie takiej koszuli ze spodniami w kratę czy w paski tez jest możliwe, jednak wymaga to znacznie większej uwagi. Warto więc przyjąć zasadę - koszula gładka - spodnie gładkie lub ze wzorem, koszula ze wzorem - spodnie gładkie.