Krawaty

331 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7
  1. 1
  2. Strona 1 / 7
  3. 7

Krawaty

Niektórzy mężczyźni chodzą w nich często i chętnie. Inni zakładają je tylko na wyjątkowe okazje. O czym mowa? O krawatach! Ten dodatek jest nieodzownym elementem eleganckiego ubioru, a żeby dobrze wyglądał w zestawie z garniturem bądź innymi elementami garderoby, trzeba pamiętać o kilku istotnych kwestiach.

Krawat to klasyczna elegancja

Wesele, ważne spotkanie biznesowe, uroczysta kolacja, wyjście do teatru - to tylko kilka spośród okazji, podczas których elegancki garnitur sprawdzi się idealnie. Panowie, którym bliskie są klasyczne kanony mody i którzy dobrze czują się w stonowanych zestawieniach, na pewno spodobają się proste krawaty w odcieniach granatu, czerwieni, błękitu czy szarości. Można wybierać spośród modeli bez wzorów oraz takich zdobionych geometrycznymi deseniami lub popularnym deseniem typu paisley. Warto pamiętać, że dla eleganckiego wyglądu kolosalne znaczenie ma nie tylko dobór odpowiedniego krawata, ale też umiejętne jego zawiązanie. Powinien on po założeniu sięgać do linii paska od spodni.

Krawaty casualowe

Wraz ze wzrostem popularności eklektycznego stylu w męskiej modzie zwiększył się również wybór, jeśli chodzi o krawaty. Te odpowiednie na co dzień są wykonane w zupełnie inny sposób niż modele klasyczne. Wśród casualowych krawatów na uwagę zasługują te dziane, o wyrazistej, ażurowej fakturze. Doskonale sprawdzą się jako dodatek do jeansów, kolorowej koszuli z wzorem i wełnianej kamizelki albo prostej białej koszuli, chinosów i marynarki w kratę oraz skórzanych botków za kostkę.

Krawaty w zestawie

Jeśli szykujemy się do ważnego wyjścia i chcemy mieć pewność, że nasz ubiór zrobi odpowiednie wrażenie, warto - oprócz krawata - założyć również poszetkę. Aby oszczędzić sobie dylematu, czy dany krawat pasuje do określonej poszetki, najlepiej zdecydować się na zakup gotowych zestawów.