Marynarki MCNEAL

61 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. Sommerfest HAKA
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2

Marynarki MCNEAL

Połączenie klasycznej eleganci z nieco nonszalanckim luzem to wyróżniki każdej kolejnej kolekcji McNeal. Niemiecka marka od przeszło czterech dekad ceniona jest także za starannie dobrane materiały, dopasowanie do obowiązujących aktualne trendów oraz za starannie kreowany wizerunek. Takie też są marynarki McNeal, pasujące zarówno do codziennych, jak również do okazjonalnych stylizacji.

Marynarki McNeal można łączyć z innymi stylami

Sportowe marynarki McNeal świetnie łączą się z koszulkami polo, T-shirtami czy z ponadczasowymi koszulami w kratę. Na chłodniejsze miesiące rekomendujemy zestaw złożony ze stylowej marynarki i puloweru. Dodając do tego jeansy lub chinosy oraz buty (niekoniecznie pantofle), łatwo stworzyć interesującą całość, czyli komplet pasujący i do pracy, i na wyjście ze znajomymi czy przyjaciółmi. W gamie McNeal są też marynarki o klasycznym, eleganckim stylu. Stonowana kolorystyka w parze z dbałością o detale oraz idealnie skrojonym fasonem pozwalają stworzyć zestaw na specjalne okazje.

Marynarki McNeal to kwintesencja miejskiego szyku w najlepszym wydaniu

Jednolite kolorystycznie, prążkowane lub kraciaste marynarki McNeal dostępne są w wielu rozmiarach. Dzięki temu każdy ceniący jakość i styl mężczyzna znajdzie coś dla siebie, przeglądając naszą ofertę. Starannie uszyte, dobrze skrojone i wykonane z najwyższej jakości materiałów marynarki McNeal z każdym kolejnym sezonem są wyznacznikiem stylu. Niemiecka marka mimo że cieszy się coraz większym powodzeniem, wciąż jest nietuzinkowa. Połączenie nowych trendów i tradycji rzadko udaje się tak znakomicie, jak u projektantów pracujących dla McNeal. Warto to wykorzystać, wybierając coś z naszej oferty, którą kierujemy do mężczyzn miłujących klasykę i obeznanych z nowych trendach.