Niebieskie marynarki

Niebieski to ponadczasowy i bardzo uniwersalny kolor, dlatego niebieskie marynarki to stroje ze wszech miar pożądane. Są świetnym wyborem dla kobiet i mężczyzn, a przy tym doskonale odnajdują się w różnych sytuacjach.

Proponowane przez Peek & Cloppenburg niebieskie marynarki można nosić na różne sposoby

Dla panów, którzy lubią przełamywać konwenanse, niebieskie marynarki to bardzo dobra alternatywa dla klasycznego czarnego garnituru, noszona na formalne okazje oraz do pracy. Warto przy tym pamiętać, że jeśli sytuacja nie jest bardzo formalna, nie trzeba dbać o to, by marynarka pasowała kolorem do spodni. Wielu panów obecnie chętnie nosi niebieskie marynarki także do mniej formalnych strojów i sytuacji, na przykład do jeansów. Niebieskie marynarki będą w takich zestawieniach komponować się wspaniale.

Popularność niebieskich marynarek

Niebieski nigdy nie wychodzi z mody, na co wpływ ma na pewno jego uniwersalność. Jego wielką zaletę stanowi przede wszystkim fakt, że może mieć on różne odcienie. Peek & Cloppenburg oferuje męskie niebieskie marynarki w różnych odcieniach. Kiedy wskazany jest szykowny, profesjonalny wygląd, najlepiej będzie wybrać marynarkę granatową. Kompromisem między tradycją a nowoczesnością będzie marynarka w odcieniu chłodnego błękitu. Na nieformalne okazje zaś czy w przypadku panów lubiących bawić się modą można wybrać niebieską marynarkę w rzucającym się w oczy odcieniu, na przykład wpadającą w turkus. Oczywiście możliwe przy tym są bardzo różne połączenia kolorystyczne, gdyż niebieski bardzo dobrze łączy się z innymi kolorami. Nie bez znaczenia jest też fakt, że pasuje do różnych typów urody. Niebieskie marynarki z powodzeniem mogą więc nosić panowie o wszystkich kolorach włosów i karnacji, przy czym kolor ten pięknie podkreśla opaleniznę, szczególnie dobrze współgra z ciemnymi włosami i karnacją, a także przepięknie podkreśla kolor niebieskich oczu. Niebieskie marynarki zapewniają więc nie tylko szykowny i modny, ale też bardzo atrakcyjny wygląd. Jeśli marynarka będzie do tego dobrze dobrana i dobrej jakości, wspaniale wymodeluje figurę użytkownika, a także doda prestiżu i elegancji.

  1. 1
  2. Strona 1 / 10
  3. 10