Szlafrok męski

Szlafrok męski jest elementem garderoby, który doskonale sprawdza się nie tylko w chłodne wieczory. Dzięki niemu można poczuć się pewnie na basenie albo podczas urlopu spędzanego poza domem. Każdy mężczyzna, który dba o swój komfort, wie jak istotne jest zaopatrzenie się w wygodny szlafrok wykonany z materiału najwyższej jakości. 

Szlafrok męski - niezbędny na co dzień

Szlafrok jest potrzebny wieczorem, gdy wychodzi się z kąpieli i chce się przedłużyć chwile przyjemnego relaksu. Jednak to nie wszystko - sięga się po niego przecież także o poranku, zanim założy się strój do pracy. Niektóre modele są bardzo chłonne i osuszają ciało jak ręcznik, inne urzekają miękkością i są idealne na długie wieczory spędzane na lekturze lub na oglądaniu filmów. Dużą popularnością wśród mężczyzn cieszą się szlafroki o sportowym designie. Wielbicielom takich projektów do gustu mogą przypaść na przykład modele z mieszanki bawełny z dużym firmowym logo. Zwolennikom elegancji warto polecić szlafroki męskie z szalowym kołnierzem i z kontrastową lamówką. Szlafrok odpowiedni na basen to taki, który jest chłonny, a więc w sam raz będzie model z froty.  

Szlafrok męski dopasowany do oczekiwań

Nie da się ukryć, że najlepiej jest mieć do dyspozycji więcej niż jeden szlafrok. Istotna jest kwestia samego designu, ponieważ ten element garderoby powinien zapewniać mężczyźnie pewność, że jego prezencja jest bez zarzutu w różnych sytuacjach. Jednak niezwykle istotny jest też sam materiał. Szlafroki męskie z chłonnych materiałów są bardzo praktyczne, podobnie zresztą jak modele z miękkich, przyjemnych w dotyku dzianin, które dają przyjemne ciepło. Oprócz takich projektów na uwagę zasługują z pewnością lekkie szlafroki z dzianiny dresowej, które świetnie sprawdzają się podczas cieplejszych miesięcy. Ważną kwestią jest także to, czy wybrać szlafrok męski z kapturem, czy z szalowym kołnierzem. Proste, klasyczne kroje okazują się niezawodne, ale interesująco przedstawiają się również modele z obniżonymi ramionami, znakomicie wpisujące się w najnowsze trendy. Warto dbać o swój wizerunek nawet w chwilach beztroskiego relaksu, a stylowy szlafrok jest do tego po prostu niezbędny!

Szlafroki męskie

(77)

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2
  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2