Obuwie męskie

1345 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29
  1. 1
  2. Strona 1 / 29
  3. 29

Obuwie męskie

Panowie przywiązują zazwyczaj mniejszą uwagę niż panie do tego, by w każdej sytuacji błyszczeć innymi butami. Podczas gdy kobiety zwykle kochają kupować obuwie i robią to niemalże masowo, panowie często ograniczają się do posiadania po jednej parze takiego obuwia, jakiego potrzebują w różnych okolicznościach.

Obuwie męskie na różne okazje

Każdy mężczyzna potrzebuje eleganckich butów odpowiednich na ważniejsze okazje, jak praca czy wyjścia, podczas których wkłada się garnitur. Dobra strona takiego obuwia jest zaś taka, że wysokiej jakości skórzane buty o klasycznym fasonie będą równie dobrym wyborem do garnituru, jak i do mniej formalnych spodni, na przykład jeansów. Ponieważ jednak większość mężczyzn szczególnie ceni sobie wygodę, w męskiej szafie nie może zabraknąć obuwia sportowego. Wielu panów nawet chętnie nosi takie buty na co dzień. Obecna moda jak najbardziej na to pozwala, śmiało można nawet łączyć trampki czy sportowe buty z marynarkami, uzyskując efekt niedbałej elegancji, świetnie sprawdzającej się nawet w biurze.

W obuwiu najważniejsza jest jakość

Niezależnie jednak od tego, jakie buty preferuje i najczęściej nosi mężczyzna, eleganckie czy sportowe, warto wybierać produkty dobrej jakości. Takie buty, na przykład skórzane - w wersji eleganckiej, są dobrą wizytówką każdego mężczyzny. Jakość determinuje tez komfort użytkowania, gdyż ściśle wiąże się z wykorzystaniem doskonałych gatunkowo materiałów. Dotyczy to oczywiście również butów sportowych, które wcale nie zawsze z natury są wygodne. Tylko buty dobrych marek, a wyłącznie takie posiada w swym asortymencie Peek & Cloppenburg, dają gwarancję ochrony przed nadmiernym poceniem i odparzeniami, mają świetnie profilowaną, miękką wkładkę i wykonane są z materiałów gwarantujących dobre przystosowanie się do kształtu stóp.

Obuwie na różne pory roku

Wspominając o męskim obuwiu, nie można też zapominać o butach na lato. Panowie zbyt często męczą się w upał w zakrytym obuwiu, narażając się też na dziwaczny, wygląd, na przykład na plaży, oraz narażając na nierównomierną opaleniznę. W dobrej jakości klapkach, japonkach czy sandałach renomowanych marek można wyglądać świetnie, czuć się doskonale i nie stracić absolutnie nic ze swego męskiego wyglądu. Takie luźne, nieformalne obuwie świetnie też wpisuje się w różne style, jak miejski, etno czy hippisowski, niezastąpione jest podczas wypoczynku na działce czy na plaży, a także w domu.