Ubiór biznesowy męski

5280 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 110
  3. 110
  1. Dostępny w innym rozmiarze

    Only & Sons Chinosy z dodatkiem streczu Czarny - 1Only & Sons Chinosy z dodatkiem streczu Antracytowy melanż - 1Only & Sons Chinosy z dodatkiem streczu Szary melanż - 1Only & Sons Chinosy z dodatkiem streczu Ciemnoniebieski - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 110
  3. 110

Męska odzież biznesowa

Męska odzież biznesowa powinna zapewniać profesjonalny wygląd oraz pewność siebie. Bardzo ważne jest to, by baza takiej stylizacji i dodatki były starannie dobrane, ponieważ ważny jest tu każdy szczegół. Nikt przecież nie chce popełnić modowej gafy w pracy!

Zasady dobrej prezentacji dzięki męskiej odzieży biznesowej w biurze

Aby dobrze prezentować się w biurze lub na firmowym spotkaniu, podczas którego wymagany jest biznesowy strój, należy pamiętać o kilku zasadach męskiej odzieży biznesowej. Przede wszystkim nie można mylić stylu biznesowego z wieczorowym. Wieczorem doskonale sprawdza się czerń, błyszczące obuwie i detale, natomiast w ciągu dnia warto nosić ubrania w jaśniejszych kolorach. Styl biznesowy nie daje jednak pełnej swobody, jeśli chodzi o paletę barw - mężczyźni, którzy chcą wyglądać nienagannie podczas spotkania z klientem czy kontrahentem, powinni wybierać garnitury w klasycznych, stonowanych odcieniach. W przeciwieństwie do stylu wieczorowego, styl biznesowy dopuszcza subtelne wzory, takie jak delikatna kratka, czy niezbyt rzucające się w oczy prążki. Można zdecydować się na garnitur o fasonie slim fit, choć nie brakuje zwolenników regularnego kroju, który jest najbardziej odpowiedni dla mężczyzn po trzydziestce.

Męska odzież biznesowa: ubrania z najlepszych tkanin gwarantem elegancji

Podczas kompletowania swojej biznesowej garderoby mężczyźni powinni pamiętać o tym, by wybierać ubrania z najlepszych materiałów - garnitur wykonany ze 100% wełny lub z niewielką domieszką syntetycznej przędzy zapewnia komfort i przez długi czas zachowuje swój elegancki wygląd. Jednak dobrze leżący na sylwetce, elegancki garnitur to tylko połowa sukcesu. Nie można do niego założyć przypadkowej koszuli - w grę wchodzą tylko koszule o biznesowym charakterze - najlepiej gładkie i bez mankietów na spinki. Warto też pomyśleć o skórzanym pasku - jest on obowiązkowym elementem męskiej odzieży biznesowej. Nie powinien być zbyt szeroki, a jego kolor musi pasować do butów. Męski strój biznesowy nabierze charakteru, jeśli kropką nad i będzie odpowiedni krawat. Prawdziwi koneserzy noszą tylko jedwabne modele! Jedną z głównych zasad, które należy mieć na uwadze podczas wybierania tego dodatku, jest dopasowanie szerokości krawata do szerokości kołnierzyka koszuli i klapy marynarki. Męska odzież biznesowa to temat, którym powinien bliżej zainteresować się każdy mężczyzna dbający o swój wizerunek.