Pasek Pierre Cardin

Pasek Pierre Cardin

Są niezbędnym dodatkiem w męskich stylizacjach, zarówno tych casualowych, jak i tworzonych na wielkie wyjście. Dyskretnie podkreślają charakter kompozycji i sprawiają, że spodnie idealnie układają się na sylwetce. Paski Pierre Cardin, bo o nich mowa, od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród miłośników mody. I nie ma w tym nic dziwnego – w końcu, jak mówi przysłowie, diabeł tkwi w szczegółach.

Paski Pierre Cardin – dlaczego warto na nie postawić?

Jakie są paski Pierre Cardin? Ich głównym atutem jest wysoka jakość. To rozwiązania tworzone wyłącznie z najwyższej jakości skór naturalnych. Dzięki temu są miękkie i prezentują się nienagannie w każdej kompozycji. Klamry wykonane z wysokogatunkowych metali przez długi czas zachowują swój pierwotny wygląd i, co ważne, chronią przed wystąpieniem reakcji alergicznych. Na tym jednak nie koniec zalet pasków Pierre Cardin. Różnorodne długości oraz szerokości sprawiają, że z łatwością można dopasować idealny model. Na uwagę zasługują także zróżnicowane kolory oraz klamry, wśród których można znaleźć zarówno te wpisujące się w ponadczasową klasykę, jak i bardziej nowoczesne, dedykowane fanom najnowszych trendów.

Paski Pierre Cardin – jaki kolor?

Wybierając paski Pierre Cardin, warto zwrócić uwagę na ich kolor. To właśnie barwa odgrywa kluczową rolę w stylizacji i warto poświęcić jej chwilę uwagi. Nie bez znaczenia mówi się, że każdy mężczyzna w swojej szafie powinien mieć paski w dwóch kolorach – brązowym oraz czarnym. Należy pamiętać, że odcień paska powinien obowiązkowo korespondować z tonacją butów. Na tym jednak nie koniec. Ważna jest także struktura materiału. Do butów polerowanych na wysoki połysk nie pasuje matowy pasek. Warto uwzględniać tę zasadę, aby zawsze tworzyć stylizacje dopięte na ostatni guzik. Wybierając paski Pierre Cardin, należy też przyjrzeć się kolorom klamry. Te z kolei powinny współgrać z barwą biżuterii. Wyjątkiem od zasady jest jedynie obrączka.

Jak dopasować pasek Pierre Cardin do stylizacji?

Pasek powinien być także dopasowany do rodzaju stylizacji. W eleganckich kompozycjach, bazujących na perfekcyjnie skrojonych garniturach, najlepiej sprawdzają się skórzane paski Pierre Cardin z delikatną, niemal niewidoczną klamrą. W ten sposób dyskretnie podkreślają i dopełniają outfit. Casualowe trendy dają z kolei o wiele więcej swobody. Do jeansów czy chinosów świetnie pasują nie tylko klasyczne paski, ale te z klamrą na pin. Przyglądając się paskom Pierre Cardin, należy też zwrócić uwagę na ich długość. I chociaż może się to wydać błahostką, rekomenduje się, aby pasek był zapinany na środkową dziurkę. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu część paska wystająca poza klamrę, doskonale komponuje się z pierwszą szlufką spodni.