Skarpety męskie

2982 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 63
  3. 63
  1. 1
  2. Strona 1 / 63
  3. 63

Skarpety męskie

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek, wie jak ważne są szczegóły stylizacji. Źle dobrane skarpety mogą sprawić, że cały strój będzie wyglądał niegustownie, a nawet śmiesznie.

Jak dobierać skarpety do stylizacji

Mężczyzna, który chce dobrze zaprezentować się w pracy, na rodzinnej uroczystości, randce albo chociażby na siłowni, musi pamiętać o tym, że istnieją pewne zasady, dotyczące tego, jak należy dobierać skarpety do spodni garniturowych, jeansów i szortów. Ważne są też buty - do oksfordek nie pasują białe skarpety z firmowym logo, a do obuwia sportowego nie zakłada się długich, cienkich i gładkich skarpet. Wydawać się może, że czarne męskie skarpety pasują do wszystkiego, jednak, wbrew pozorom, nie wyglądają one dobrze z każdym garniturem, a niektóre letnie stylizacje mogą przez nie stracić swoją lekkość. Nie da się jednak zaprzeczyć, że modele w tym kolorze to must-have współczesnego mężczyzny, podobnie zresztą jak białe, sportowe skarpety. Warto zaopatrzyć się też w pary ozdobione klasycznymi wzorami, a Ci, którzy nie boją się wyrazistych akcentów w swoich nieformalnych zestawieniach, mogą śmiało sięgać po skarpety w zdecydowanych, a nawet jaskrawych odcieniach.

Najlepiej zainwestować w skarpety wykonane z materiałów najwyższej jakości

Dobre skarpety się je wszędzie - zarówno w biurze, jak i na treningu lub podczas urlopu spędzanego w górach. Przede wszystkich skarpety męskie powinny być przewiewne i mają dobrze chłonąć wilgoć. Oprócz tego muszą być odpowiednio elastyczne. Producenci dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo w różnych warunkach. Świetnie sprawdzają się skarpety z bawełny lub wełny z dodatkiem syntetycznych włókien, poprawiających elastyczność materiału. Nie brakuje jednak zwolenników modeli z merceryzowanej bawełny lub z wełen o szczególnych właściwościach termoregulacyjnych. Dobrze dobrane skarpetki zapewniają komfort przez cały dzień, zwłaszcza jeśli postawi się też na odpowiednie buty!