Skarpety

2799 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 59
  3. 59
  1. Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Brązowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Pomarańczowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Czerwony - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Różowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnoszary - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Beżowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Niebieski - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnozielony - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnobrązowy melanżowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Beżowy melanż - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Wielbłądzi - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Jasnoniebieski - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnoczerwony - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnozielony - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnoniebieski - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnoniebieski melanż - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Jasnoróżowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Bordowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Czarny - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Antracytowy - 1Falke Skarpety długie z wygodnym ściągaczem model ‘Airport’ Ciemnoniebieski - 1
  2. camano Skarpety w zestawie 2 szt. Szary melanż - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Antracytowy - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Czarny - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Granatowy - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Dżins - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Czerwony - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Biały - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Piaskowy melanż - 1camano Skarpety w zestawie 2 szt. Beżowy melanż - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 59
  3. 59

Skarpety

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek, wie jak ważne są szczegóły stylizacji. Źle dobrane skarpety mogą sprawić, że cały strój będzie wyglądał niegustownie, a nawet śmiesznie.

Jak dobierać skarpety do stylizacji

Mężczyzna, który chce dobrze zaprezentować się w pracy, na rodzinnej uroczystości, randce albo chociażby na siłowni, musi pamiętać o tym, że istnieją pewne zasady, dotyczące tego, jak należy dobierać skarpety do spodni garniturowych, jeansów i szortów. Ważne są też buty - do oksfordek nie pasują białe skarpety z firmowym logo, a do obuwia sportowego nie zakłada się długich, cienkich i gładkich skarpet. Wydawać się może, że czarne męskie skarpety pasują do wszystkiego, jednak, wbrew pozorom, nie wyglądają one dobrze z każdym garniturem, a niektóre letnie stylizacje mogą przez nie stracić swoją lekkość. Nie da się jednak zaprzeczyć, że modele w tym kolorze to must-have współczesnego mężczyzny, podobnie zresztą jak białe, sportowe skarpety. Warto zaopatrzyć się też w pary ozdobione klasycznymi wzorami, a Ci, którzy nie boją się wyrazistych akcentów w swoich nieformalnych zestawieniach, mogą śmiało sięgać po skarpety w zdecydowanych, a nawet jaskrawych odcieniach.

Najlepiej zainwestować w skarpety wykonane z materiałów najwyższej jakości

Dobre skarpety się je wszędzie - zarówno w biurze, jak i na treningu lub podczas urlopu spędzanego w górach. Przede wszystkich skarpety męskie powinny być przewiewne i mają dobrze chłonąć wilgoć. Oprócz tego muszą być odpowiednio elastyczne. Producenci dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo w różnych warunkach. Świetnie sprawdzają się skarpety z bawełny lub wełny z dodatkiem syntetycznych włókien, poprawiających elastyczność materiału. Nie brakuje jednak zwolenników modeli z merceryzowanej bawełny lub z wełen o szczególnych właściwościach termoregulacyjnych. Dobrze dobrane skarpetki zapewniają komfort przez cały dzień, zwłaszcza jeśli postawi się też na odpowiednie buty!