Skarpety

Skarpety

Każdy mężczyzna, który dba o swój wizerunek, wie jak ważne są szczegóły stylizacji. Źle dobrane skarpety mogą sprawić, że cały strój będzie wyglądał niegustownie, a nawet śmiesznie.

Jak dobierać skarpety do stylizacji

Mężczyzna, który chce dobrze zaprezentować się w pracy, na rodzinnej uroczystości, randce albo chociażby na siłowni, musi pamiętać o tym, że istnieją pewne zasady, dotyczące tego, jak należy dobierać skarpety do spodni garniturowych, jeansów i szortów. Ważne są też buty - do oksfordek nie pasują białe skarpety z firmowym logo, a do obuwia sportowego nie zakłada się długich, cienkich i gładkich skarpet. Wydawać się może, że czarne męskie skarpety pasują do wszystkiego, jednak, wbrew pozorom, nie wyglądają one dobrze z każdym garniturem, a niektóre letnie stylizacje mogą przez nie stracić swoją lekkość. Nie da się jednak zaprzeczyć, że modele w tym kolorze to must-have współczesnego mężczyzny, podobnie zresztą jak białe, sportowe skarpety. Warto zaopatrzyć się też w pary ozdobione klasycznymi wzorami, a Ci, którzy nie boją się wyrazistych akcentów w swoich nieformalnych zestawieniach, mogą śmiało sięgać po skarpety w zdecydowanych, a nawet jaskrawych odcieniach.

Najlepiej zainwestować w skarpety wykonane z materiałów najwyższej jakości

Dobre skarpety się je wszędzie - zarówno w biurze, jak i na treningu lub podczas urlopu spędzanego w górach. Przede wszystkich skarpety męskie powinny być przewiewne i mają dobrze chłonąć wilgoć. Oprócz tego muszą być odpowiednio elastyczne. Producenci dokładają wszelkich starań, by spełnić oczekiwania mężczyzn, którzy chcą czuć się komfortowo w różnych warunkach. Świetnie sprawdzają się skarpety z bawełny lub wełny z dodatkiem syntetycznych włókien, poprawiających elastyczność materiału. Nie brakuje jednak zwolenników modeli z merceryzowanej bawełny lub z wełen o szczególnych właściwościach termoregulacyjnych. Dobrze dobrane skarpetki zapewniają komfort przez cały dzień, zwłaszcza jeśli postawi się też na odpowiednie buty!

  1. Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Szary - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Biały - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Turkusowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Wielbłądzi - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Biały - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Oliwkowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Różowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Jasnobrązowy melanż - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Dżins melanżowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Beżowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Antracytowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Granatowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Brązowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Piaskowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Bordowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Czerwony - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Jasnoniebieski - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Bleu - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Ciemnoniebieski - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Fioletowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Zielony - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Różowy - 1Falke Skarpety biznesowe ze stroną wewnętrzną z bawełny czesanej Czarny - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 13
  3. 13