Spodnie z zakładkami

271 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6
  1. 1
  2. Strona 1 / 6
  3. 6

Spodnie z zakładkami

W kanonie męskiej elegancji spodnie z zakładkami stanowią niezawodny wybór. Garderoby panów często są wyposażone w wiele par tego typu spodni. Uwielbiamy je, ze względu na uniwersalny charakter, wygodę oraz wygląd.

Spodnie z zakładkami na różne okazję

Jeśli nie wiemy w co się ubrać, zakładamy jeansy, gdy chcemy prezentować się nieformalnie i luźno, lub właśnie spodnie z zakładkami, w przypadku konieczności zachowania nieco bardziej formalnego wyglądu. Ostatnie trendy sprawiają, że ten typ spodni stał się jeszcze bardziej uniwersalny niż kiedykolwiek wcześniej - młodzi panowie zaczęli z upodobaniem łączyć ten krój ze sportowymi - a nie jak dotąd jedynie eleganckimi - butami. Model z zakładkami doskonale łączy się zarówno z koszulami i eleganckimi elementami garderoby, jak też z codziennymi wyborami, takimi jak właśnie wspomniane klasyczne sportowe buty. Ich charakterystyczną cechą jest nieco podwyższona względem innych modeli męskich spodni talia, co nadaje im charakteru i uroku. To, że panowie tak chętnie po nie sięgają jest spowodowane tym, że jako jedne z niewielu męskich spodni, prawie zawsze są szyte z doskonałych jakościowo materiałów. Dzieje się tak dlatego, że krój spodni z zakładkami zapewniający zarówno dopasowanie, jak wyjątkową wygodę, nie obroni się, gdy użyte zostaną materiały słabej klasy.

Wybór spodni z zakładkami

W ofercie Peek & Cloppenburg oferujemy spodnie z zakładkami w różnych kolorach: od stonowanych beży, szarości, czerni i granatów, po nieco bardziej odważne odcienie niebieskości, czy fioletu. Znajdują się tutaj także spodnie o różnych fakturach, zależnie od użytego materiału. Dla odważniejszych panów, lub tych chcących zostać wyłowionymi z szarego tłumu, nasz sklep oferuje spodnie z zakładkami z materiału z wzorem- na przykład drobną kratką. Model z wzorami powoduje, że stylizacja nie potrzebuje żadnych dodatkowych elementów ozdobnych, ponieważ wzór na spodniach broni się sam.