Szorty cargo męskie - krótkie spodenki bojówki

122 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Szorty cargo - spodenki bojówki

Szorty cargo, znane też jako spodenki bojówki to doskonała stylizacja na ciepłe, słoneczne dni. Są rozsądnym kompromisem pomiędzy eleganckim wyglądem a luźną wakacyjną stylizacją. Spodenki bojówki nie tylko dobrze wyglądają, ale są też bardzo praktyczne. Duże kieszenie na nogawkach pozwolą zabrać ze sobą telefon komórkowy, portfel, klucze oraz inne rzeczy.

Szorty cargo – idealne spodenki na lato

Bojówki, lub szorty cargo, w jednolitych kolorach doskonale nadają się do noszenia na co dzień. Z powodzeniem można je łączyć z T-shirtami oraz koszulami. Do gładkich spodni pasują T-shirty, koszulki polo jak i tradycyjne, rozpinane koszule. Koszula w paski lub w kratę będzie tworzyła spójną całość, jeśli szorty cargo będą dobrze dobrane kolorystycznie. Z takimi spodenkami można łączyć też gładkie koszulki i koszule pod warunkiem, że kolory będą do siebie pasować. Gdy koszulka będzie w tym samym kolorze co spodenki bojówki, stylizacja nie będzie dobra, ponieważ całość będzie wyglądała jak mundur. Zbyt kontrastujące ze sobą kolory też nie będą tworzyły spójnej stylizacji. W zestawie z niektórymi szortami cargo znaleźć można dedykowany pasek. Szorty dostępne w naszej ofercie uszyte zostały z wysokiej jakości materiałów, więc będą służyć przez wiele sezonów.

Szorty cargo z wzorami

Spodenki bojówki dostępne są również w wersji z wzorami. Najczęściej jest to wzór moro lub napisy. Takie spodnie również można ubrać na letnie wyjście do miasta lub na spotkanie z przyjaciółmi. Szortty cargo w moro warto połączyć z koszulką lub koszulą w naturalnych kolorach. Do moro zupełnie nie pasują koszulki i koszule we wzory. Wkładając koszulkę moro będzie wyglądać się jak w mundurze. Spodenki bojówki z napisami można łączyć z koszulkami gładkimi oraz z napisami lub wzorami. Należy pamiętać jednak o dopasowaniu kolorystycznym.