ZAWSZE CIEPŁO UBRANI

Funkcjonalność i innowacyjny design: właśnie to kochają eksperci w dziedzinie kurtek Wellensteyn wywodzących się z Szelzwik-Holsztyn w północnych Niemczech. Dzięki nim, marka ta jest idealnym towarzyszem na jesień i zimę! Każdego roku z połączenia różnych kolorów, materiałów i krojów powstają funkcjonalne okrycia wierzchnie, które możesz znaleźć w sklepach stacjonarnych P&C, jak i w naszym sklepie internetowym. Jednak jedna rzecz zawsze pozostaje niezmienna: jest to zastosowanie niezawodnych, wodoodpornych i oddychających materiałów, zgrzewanych szwów i wielu innych praktycznych szczegółów. Zobacz naszą kolekcję kurtek Wellensteyn i odkryj wskazówki pielęgnacyjne zapewniające produktom dłuższą trwałość.

POLECANE DLA MĘŻCZYZN

 
stardust

Oddychający materiał? Tak! Wodoodporność? Tak! Wiatroszczelność? Tak! Popularny model „Starstream” to modna kurtka funkcyjna z wyszukanymi detalami. Regulowane patki i metalowe sprzączki zapewniają sportowy wygląd. Ocieplające watowanie i podszewka ze sztucznego futra chronią przed najniższymi temperaturami.

PRAKTYCZNE SZCZEGÓŁY

 

Za pomocą regulowanych patek i metalowych sprzączek można swobodnie dopasować szerokość kurtki.

Test materiału: Kurtka jest wodoodporna- i wiatroszczelna.

Dzięki pikowaniu kurtka funkcyjna zyskuje wygląd w stylu biker.

DLA ZACHOWANIA DŁUŻSZEJ TRWAŁOŚCI

DO

+ Kurtkę marki Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30 stopni.

+ Przed praniem kurtkę należy odwrócić na lewą stronę, zapiąć zamki błyskawiczne i rzepy oraz odpiąć elementy ze sztucznego futra.

+ Na ewentualne plamy można nanieść skoncentrowany roztwór wody ze środkiem piorącym lub mydłem galasowym.

+ Płyn do prania powinien być delikatny, a jeśli kurtka posiada puchowe wypełnienie, należy użyć środka specjalnie do tego przeznaczonego.

+ Kurtkę można delikatnie odwirować.

+ Zawiesić na wieszaku i pozostawić do wyschnięcia. Kurtki puchowe powinny schnąć w pozycji leżącej. Kurtką należy kilkakrotnie potrząsnąć.

DON'T

- Kurtek Wellensteyn nie należy prać z dodatkiem płynu zmiękczającego ani czyścić chemiczne.

- Nie można ich także suszyć w suszarce bębnowej ani prasować.

- Kurtki nie należy impregnować ponownie nawet wtedy, gdy ustanie efekt perlenia. Właściwości wodoodporne są zachowane dzięki głębszym membranom.

- Środki impregnujące mogą uszkodzić specjalną budowę membran.