FAVOURITE OUTERWEAR

Funkcje & design

Północny ekspert od kurtek, Wellensteyn, stał się absolutnym ulubieńcem klientów. Wysokiej jakości kolekcje odzieży wierzchniej zachwycają każdego roku inteligentnymi funkcjami, trwałością, wysoką jakością i absolutnie innowacyjnym designem. Odkryj naszą szeroką gamę artykułów!

KUP TERAZ ›

STYLE & FUNCTION

OUTDOOROWY ULUBIENIEC

Doskonała funkcjonalność i modny wygląd: outdoorowy ulubieniec „Starstream” marki Wellensteyn spełnia wszystkie wymagania, aby zapewnić dobrą ochronę jesienią i zimą. Bestsellerowy model przekonuje wielofunkcyjnymi detalami oraz wodoodpornymi i wiatroszczelnymi materiałami.

DETALE WELLENSTEYN

FUNKCJONALNOŚĆ

Marka Wellensteyn jest ekspertem od kurtek, które przekonują ponadczasowym designem oraz inteligentnymi funkcjami. W licznych kieszeniach można bezpiecznie i dyskretnie schować przedmioty osobiste. Ocieplające detale, takie jak specjalne mankiety lub kieszenie z podszewką, zapewniają szczególnie dobrą ochronę przed wiatrem i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw.

Ochrona przed wiatrem: dodatkowa listwa guzikowa zapewnia ochronę przed wiatrem i więcej ciepła.

Możliwość regulacji: dwustronny zamek błyskawiczny można rozpiąć zarówno od góry, jak i od dołu.

Bezpieczeństwo: w codziennym użytkowaniu niezwykle ważne jest solidne zapięcie kieszeni.

PORADY DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Zebraliśmy odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji, które sprawią, że kurtki będą towarzyszyły nam przez długi czas.

W TAKI SPOSÓB MOŻESZ

PIELĘGNOWAĆ SWOJĄ KURTKĘ

+ Przed praniem odwróć kurtkę na lewą stronę i zapnij wszystkie zamki błyskawiczne i rzepy. Odepnij również elementy wykonane ze sztucznego futra.

+ Przed praniem usuń plamy niewielką ilością płynnego detergentu lub mydła galasowego. Kurtkę Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym.

+ Do prania kurtek najlepszy jest delikatny detergent, a do modeli puchowych lepiej użyć specjalnego środka do prania puchu.

TEGO NIE RÓB,

ABY ZACHOWAĆ KURTKĘ W DOBRYM STANIE

- Do prania kurtek Wellensteyn nie używaj płynu do płukania tkanin.

- Kurtki nie powinny być czyszczone chemicznie.

- Nie wkładaj kurtek do suszarki bębnowej.

- Kurtki Wellensteyn nie powinny i nie muszą być prasowane.