SEOE

MODA PRZYJAZNA ŚRODOWISKU
W P&C

Powinniśmy chronić naszą planetę. A to oznacza: musimy chronić nasze środowisko. Ta odpowiedzialność sprawia, że branża modowa stoi przed wieloma wyzwaniami – w P&C podchodzimy do nich bardzo poważnie. Do naszych obowiązków należy ochrona środowiska oraz dążenie do sprawiedliwości społecznej i odpowiedzialnego obchodzenia się z surowcami naturalnymi. Dlatego codziennie dajemy z siebie wszystko, aby wspierać świadome zakupy.

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby naszym klientom oferować wyłącznie towary produkowane z zachowaniem ważnych standardów, takich jak produkcja w warunkach godnych dla człowieka, z uwzględnieniem przepisów ochrony pracy oraz ochrony środowiska obowiązujących w danym kraju. W związku z tym nasza gama marek i kolekcji spełniających standardy w zakresie zrównoważonego rozwoju wciąż się rozszerza. Chcemy wprowadzić do niej marki, które idą o krok dalej i intensywnie podążają ścieżką zrównoważonego rozwoju i opowiadają się za ekologiczną modą.

Wierzymy, że każdy krok ma znaczenie. Dlatego wciąż pracujemy nad pomysłami i rozwiązaniami, które się do tego przyczyniają. Dowiedz się więcej i odkryj nasze ekologiczne marki i kolekcje oraz ich ciekawe historie.

CO OZNACZA ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ?

Green fashion, eco fashion, sustainable fashion, slow fashion, fair fashion: zrównoważona moda ma wiele twarzy. Co jest ich wspólną cechą?

CEL
POZYTYWNA, ZRÓWNOWAŻONA ZMIANA –
DLA NAS I NASZEJ PLANETY.

Marki modowe stawiające na zrównoważoną produkcję wyróżniają się dobrowolnie wyznaczonymi standardami, które wychodzą naprzeciw ekologicznym, ekonomicznym i społecznym problemom naszych czasów.

Dbają o nasze środowisko, prowadzą sprawiedliwy handel, angażują się w ochronę zwierząt oraz zapewnienie dobrych warunków pracy. Cieszymy się, że możemy współpracować z partnerami realizującymi koncepcję zrównoważonej mody w całkiem odmienny sposób i prezentującymi w swoich kolekcjach, jak bardzo różnorodne jest w rzeczywistości pojęcie zrównoważonego rozwoju.

ZRÓWNOWAŻONE MARKI

ZRÓWNOWAŻONE KOLEKCJE