1. Kobiety
   1. Obuwie
  2. Mężczyźni
   1. Obuwie

  Buty w Warszawie

  Obuwie to bardzo istotny element każdej stylizacji. Niezależnie od tego, czy strój jest przygotowywany na wyjście na miasto, czy na ważną uroczystość, trzeba pamiętać o kropce nad i, czyli o odpowiednich butach. Znalezienie idealnej pary nie stwarza trudności – wybór butów w Peek & Cloppenburg Warszawa to mnóstwo modnych, godnych uwagi projektów.

  Peek & Cloppenburg Warszawa oferuje bogaty wybór obuwia

  Każdy, kto zna zasady dress code’u, wie, jak istotne jest to, by nie zakładać przypadkowego obuwia. Jeśli obuwie nie jest wystarczająco eleganckie, albo przeciwnie - jeśli jest zbyt szykowne, to cała stylizacja traci swój urok, może nawet wyglądać dziwnie.  Warto pamiętać, że buty powinny mieć nie tylko odpowiedni fason i kolor - nie bez znaczenia jest również sam materiał, na przykład rodzaj skóry. Mężczyźni, którzy chcą stworzyć efektowną elegancką stylizację na wieczór, powinni raczej zrezygnować z butów z matowego zamszu na rzecz pary z błyszczącej skóry licowej.  Z kolei kobiety, które chcą zadać szyku podczas wieczornej uroczystości, powinny postawić na buty na cienkiej szpilce - najlepiej, aby była to para o szpiczastym czubku. W razie wątpliwości zawsze można doradzić się naszych pracowników za dziale buty w Warszawie.

  Buty z Peek & Cloppenburg w Warszawie - stylowe projekty na różne okazje

  Formalne obuwie jest niezwykle ważnym elementem wizerunku - jest jak wizytówka w pracy, pozwala też poczuć się pewnie podczas takich okazji jak ważna uroczystość rodzinna. Szykowne, eleganckie buty dodają także klasy podczas wyjść do teatru czy do restauracji. Jednak nie można zapominać o tym, jak istotne są casualowe modele. Warto zaopatrzyć się w uniwersalne, wygodne obuwie pasujące do wielu ubrań, ale dobrym pomysłem jest również zainwestowanie w pary o oryginalnym designie. Dodają one codziennemu strojowi charakteru i nietuzinkowości.  Nie da się też pominąć sportowego obuwia - uwielbiają je mężczyźni, ale i kobiety chętnie je zakładają, gdy mają zamiar udać się na relaksujący spacer lub potrenować na świeżym powietrzu bądź w klubie fitness. Różnorodność butów w warszawskich sklepach Peek & Cloppenburg robi wrażenie nawet na wymagających koneserach obuwia!