Odzież dla gości weselnych

  1. Kobiety
   1. Odzież
    1. Garsonki & kostiumy
     1. Spodnie
    2. Spodnie
     1. Spodnie dresowe
     2. Spodnie materiałowe
    3. Sukienki
     1. Sukienki biznesowe
     2. Sukienki casualowe
     3. Sukienki imprezowe
     4. Sukienki koktajlowe
     5. Sukienki wieczorowe
     6. Suknie balowe
     7. Suknie ślubne
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
    1. Garnitury
     1. Garnitury biznesowe
     2. Garnitury dwuczęściowe & trzyczęściowe
     3. Garnitury regular fit
     4. Garnitury składane
     5. Garnitury slim fit
     6. Garnitury super slim fit
     7. Marynarki
     8. Spodnie garniturowe
    2. Koszule
     1. Koszule biznesowe
     2. Koszule casualowe
    3. Marynarki
     1. Marynarki biznesowe
     2. Marynarki casualowe
    4. Spodnie
     1. Spodnie materiałowe
   2. Obuwie
   3. Akcesoria
    1. Krawaty & muszki
     1. Chustki
     2. Krawaty
     3. Krawaty jednokolorowe
     4. Krawaty z wzorem
     5. Muszki

  Moda dla gości weselnych

  Przygotowanie kreacji na wesele to prawdziwe wyzwanie zarówno dla państwa młodych, jak i dla ich gości. W modzie gości weselnych ważne są nie tylko sukienki i garnitury, ale także dodatki - weselna etykieta zobowiązuje do tego, by każdy element stroju był dopracowany w każdym szczególe.

  Moda gości weselnych ważnym elementem wesela

  Warto przyłożyć się do tego, by na weselu swoich krewnych lub przyjaciół zaprezentować się szczególnie szykownie i efektownie - dzięki temu ta wyjątkowa impreza będzie jeszcze bardziej wspaniała. Sukienki weselne dla kobiet są wykonane z ekskluzywnych materiałów i mają wyjątkowo atrakcyjne zdobienia. Z kolei garnitury odpowiednie na tę uroczystość powinny być oryginalne, jednak nie ekstrawaganckie i krzykliwe, ponadto koniecznie muszą dobrze leżeć na sylwetce. Aby uniknąć modowych gaf, na wesele najlepiej wybierać propozycje renomowanych marek, których nie brakuje w asortymencie Peek & Cloppenburg właśsie w kategorii moda dla gości weselnych.

  Moda weselna dla kobiet

  Kobiety, które chcą zrobić świetne wrażenie swoją kreacją, muszą pamiętać, by nie eksperymentować za bardzo z fasonami i kolorami. Najlepiej zdecydować się na krój, który szczególnie pasuje do typu sylwetki i na barwy świetnie korespondujące z typem urody. Oczywiście nie można stawiać na zbyt skromne i proste stylizacje. Wszelkie falbanki, marszczenia, błyszczące wstawki czy koronki są jak najbardziej wskazane w modzie dla gości weselnych. Do sukienki koniecznie trzeba dobrać torebkę - najlepiej nietuzinkową kopertówkę. Mogą to być kopertówki w odcieniach złota czy srebra. Co ciekawe, niektórzy projektanci zachęcają, by zastąpić sukienki weselne innymi elementami garderoby.

  Jak ubierają się na wesele mężczyźni?

  Mężczyźni szykujący się na wesele, powinni pamiętać o tym, że strój w uniwersalnym czarnym kolorze może się nie sprawdzić, zwłaszcza jeśli nie zostanie wzbogacony barwnymi akcentami. Dobrym rozwiązaniem bywa czarna marynarka z wstawkami z połyskującego materiału, ale nie zaszkodzi zastanowić się nad kreacją w pastelowym odcieniu. Nawet najbardziej elegancki garnitur straci jednak na atrakcyjności, jeśli zostanie zestawiony z nieodpowiednimi butami i krawatem! W męskiej modzie weselnej ważne są także akcesoria.

  1. 1
  2. Strona 1 / 2
  3. 2