Odzież męska Wellensteyn

160 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4
  1. 1
  2. Strona 1 / 4
  3. 4

Odzież męska Wellensteyn

Innowacyjne wzornictwo, znakomite materiały i funkcjonalność to najważniejsze cechy niemieckiej marki, założonej w Hamburgu w 1949 roku. Odzież męska Wellensteyn szczególnie ceniona jest przez miłośników aktywności na świeżym powietrzu. Kurtki, bluzy czy spodnie sprawdzają się w każdej porze roku, gwarantując komfort termiczny i chroniąc przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Początki Wellensteyn to wysokiej jakości odzież robocza

Z czasem zdobyte doświadczenie przy projektowaniu i wytwarzaniu ubrań sprawdzających się w pracy w hamburskich dokach i stoczniach zaowocowało nowymi kolekcjami, w których stawiano nacisk nie tylko na komfort i funkcjonalność, ale też na wzornictwo. Wciąż jednak odzież męska Wellensteyn mocno czerpie z klasyki, co widać zarówno po stonowanej kolorystyce, jak również po uniwersalnych krojach.

Ponadczasowy styl odzieży Wellensteyn to znakomicie dobrane materiały, naturalne i syntetyczne, oraz wiele praktycznych udogodnień

Chroniące przed wiatrem, deszczem czy śniegiem kurtki sprawdzą się i podczas wędrówki z dala od utartych szlaków, i na jachcie. Także miłośnicy miejskiego szyku coraz chętniej wybierają odzież Wellensteyn, szukając czegoś praktycznego i zarazem eleganckiego. Szare, granatowe, błękitne, zielone, czarne czy żółte, wyposażone w wytrzymałe zamki błyskawiczne i przepastne kieszenie, kurtki funkcyjne Wellensteyn to doskonała propozycja dla każdego mężczyzny, który ceni najwyższą jakość i funkcjonalność. To propozycja dla mężczyzn ceniących współczesne trendy i jednocześnie lubujących się w klasyce.