Odzież na uroczystosci

5240 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 110
  3. 110
  1. Blick Poszetka z jedwabiu Metaliczna czerwień - 1Blick Poszetka z jedwabiu Beżowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Żółty - 1Blick Poszetka z jedwabiu Dżins - 1Blick Poszetka z jedwabiu Czerwony - 1Blick Poszetka z jedwabiu Zielony - 1Blick Poszetka z jedwabiu Biały - 1Blick Poszetka z jedwabiu Ciemnoniebieski - 1Blick Poszetka z jedwabiu Antracytowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Czarny - 1Blick Poszetka z jedwabiu Miętowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Ciemnoróżowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Bleu - 1Blick Poszetka z jedwabiu Apricot - 1Blick Poszetka z jedwabiu Jasnoróżowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Różowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Srebrny - 1Blick Poszetka z jedwabiu Fuksja - 1Blick Poszetka z jedwabiu Piaskowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Trzcinowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Oliwkowy - 1Blick Poszetka z jedwabiu Liliowy - 1
  1. 1
  2. Strona 1 / 110
  3. 110

Odzież na uroczystości

Ubrania na specjalne okazje posiadają w sklepie internetowym Peek & Cloppenburg silną reprezentację. Odzież na uroczystości dla mężczyzn, kobiet i dzieci wyróżnia się nie tylko niecodziennym wyglądem, ale też zastosowaniem specjalnych, szlachetnych materiałów.

Odzież na uroczystości: kreacje dla kobiet

Zbliża się ważna rodzinna uroczystość albo wyjątkowy bal? Żaden kobiecy strój nie jest bardziej odpowiedni na tego typu okazje, niż piękna, dobrana stosownie do okoliczności kreacja. Wśród odzieży na uroczystości oferowanej w Peek & Cloppenburg można znaleźć zarówno długie, powłóczyste suknie z bogatymi zdobieniami, jak i skromniejsze sukienki koktajlowe, odpowiednie na organizowane w lecie przyjęcia. Można wybierać spośród kreacji eksponujących plecy i podkreślających figurę, albo postawić na nieco skromniejsze modele, wyróżniające się trapezowym dołem i zabudowaną górą.

Męska odzież na uroczystości

W Peek & Cloppenburg każdy mężczyzna znajdzie wszystko, co potrzebne, by skompletować odzież na uroczystości i na wyjątkowe okazje. Podstawą takich stylizacji są oczywiście garnitury. W zależności od typu sylwetki i indywidualnych upodobań, można wybierać spośród modeli typu slim fit, regular fit czy tailored fit. Każdy z tych krojów czymś się wyróżnia, ale najważniejsze jest, by znaleźć odpowiedni dla siebie rozmiar. O tym, że marynarka jest dobrze dopasowana, świadczy to, że z tyłu nie powstają ani poprzeczne, ani podłużne fałdy. Spodnie zaś powinny mieć taką długość, by po założeniu butów układały się na nich swobodnie, bez tworzenia się nieestetycznych załamań.

Odzież na uroczystości dla dziewczynek i chłopców

Wśród propozycji eleganckich ubrań dziecięcych na wyróżnienie zasługują dziewczęce sukienki z rozkloszowaną, wielowarstwową spódnicą, przywodzącą na myśl strój primabaleriny. Dziewczynki uwielbiają ten krój i bardzo ładnie w nim wyglądają. Z kolei dla chłopców przygotowaliśmy duży wybór koszul oraz marynarek i spodni, uszytych z przyjemnych w noszeniu, naturalnych materiałów. Oprócz odświętnych ubrań, w naszym sklepie dostępne są też dziecięce wizytowe obuwie i akcesoria.