Odzież żałobna

101 wyników

Sortuj według:

  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3
  1. 1
  2. Strona 1 / 3
  3. 3

Odzież żałobna

Odzież żałobna z Peek & Cloppenburg pozwala stworzyć wyszukaną, a przy tym prostą i zgodną z zasadami stylizację na pogrzeb. Sukienki, spódnice, spodnie, żakiety, akcesoria i wiele innych elementów w stonowanej palecie kolorów rozwiążą dylemat dotyczący tego, jak ubrać się na tę wymagającą szczególnej oprawy uroczystość.

Odzież żałobna w Peek & Cloppenburg

Odzież żałobna ze sklepu Peek & Cloppenburg spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zaprojektowana z myślą o tak wyjatkowej uroczystości jak pogrzeb zapewnia odpowiednio elegancki wygląd, podkreślając podniosły nastrój tej szczególnej okazji. Dostępne w asortymencie modele stanowią bazę szykownej, a przede wszystkim stosownej stylizacji. Dzięki gustownym i zgodnym z trendami detalom, takim jak interesujące wykończenia, niecodzienna faktura, połysk, aplikacje, mogą być noszone również na co dzień, w połączeniu z innymi elementami garderoby.

Odzież żałobna dla kobiet - najlepsze modele

W ofercie odzieży żałobnej dla pań znajduje się wiele modeli, wśród których każda kobieta znajdzie ten najbardziej odpowiadający nie tylko okazji, ale też jej gustowi. Proste sukienki, zarówno czarne, jak i w stonowanych odcieniach szarości, zgaszonego różu, beżu dostępne są w wielu krojach, od kopertowego po trapezowy. Spódnice sprawdzą się w połączeniu ze skromnymi bluzkami koszulowymi, a spodnie - z żakietami. Adekwatne do charakteru uroczystości mogą być też nieco bardziej odważne kwiatowe wzory lub czerwienie, jeśli zostaną połączone z czymś gładkim, najlepiej w ciemnym kolorze. Całość dopełnią odpowiednio dobrane akcesoria, takie jak czółenka, prosta torba, pasek.