The Great Outerwear header

The Great Outerwear

Feel warm, safe and perfectly dressed.

Nadchodzą zimne dni - czas na funkcjonalne modele i wysokiej jakości dzianinę, które utrzymują nas w cieple i sprawiają, że czujemy się doskonale chronieni przed chłodem. Estetyka jest wysokiej jakości i przekonuje do siebie ziemistym lub jasnym i naturalnym tonom. Wśród naszych ulubionych stylizacji są zarówno lekkie modele przejściowe, jak i obszerne kurtki puffer, od pikowanych płaszczy na lodowate dni po swetry na przytulne chwile.

Mężczyzna w płaszczu zimowym
Mężczyzna w płaszczu zimowym

Pikowane kurtki

Modny styl, prosty wygląd czy sportowo i funkcjonalnie? Elementy z naszej kampanii odzieży wierzchniej łączą nasze wysokie wymagania dotyczące wzornictwa, wyposażenia i komfortu noszenia. Naturalne odcienie zapewniają wysokiej jakości nowoczesność. Nasze wyjatkowe kurtki i dzianiny zapewnią Ci stylowe ciepło w chłodne dni.

Kurtki looki
Kurtki looki

Kurtki puchowe

Płaszcze

The Great Outerwear

Płaszcze

W modzie męskiej tej jesieni to absolutne klasyki mody wyznaczają estetykę na cały sezon. Płaszcze, wzory w kratę, wełna, eleganckie odcienie brązu i szarości to ponadczasowa gwarancja stylu. Nowoczesność uzyskuje się dzięki swobodnym sylwetkom, luźnym stylizacjom i nowym trendom w zakresie akcesoriów.

Strój outdoorowy
Strój outdoorowy

Keep it monochrome

Pozostałe trendy

Odkryj pozostałe trendy

Modern Heritage