Wellensteyn
Wellensteyn logo
Favourite Outerwear
Funkcje & Design
Północny ekspert od kurtek, Wellensteyn, stał się absolutnym ulubieńcem klientów. Wysokiej jakości kolekcje odzieży wierzchniej zachwycają każdego roku inteligentnymi funkcjami, trwałością, wysoką jakością i absolutnie innowacyjnym designem. Odkryj naszą szeroką gamę artykułów!
Outdoor Love
Twoja nowa ulubiona kurtka

Przytulna, modna i idealna na każdą przygodę na świeżym powietrzu kurtka „Schneezauber” to absolutnie ulubiony damski model skandynawskiej marki Wellensteyn. Idealna, aby czuć się dobrze chronionym i stylowo ubranym — w drodze do biura lub na spacerze w lesie ciepła wyściółka ochroni Cię przed zimnem. We love fashion & function!

Wellensteyn Jacke gelb

Kolorowe kurtki

Warm & colorful

Wyraź swój styl wraz z outdoorowymi ulubieńcami w modnych odcieniach i ponadczasowych kolorystykach.

Kup teraz

Wellensteyn

Kurtki przejściowe

Stylowe towarzyszki

Must-have na sezon przejściowy: lekkie kurtki, które w stylowy i funkcjonalny sposób towarzyszą nam od późnego lata do jesieni.

Kup teraz
Funkcjonalność

Marka Wellensteyn jest ekspertem od kurtek, które przekonują ponadczasowym designem oraz inteligentnymi funkcjami. W licznych kieszeniach można bezpiecznie i dyskretnie schować przedmioty osobiste. Ocieplające detale, takie jak specjalne mankiety lub kieszenie z podszewką, zapewniają szczególnie dobrą ochronę przed wiatrem i trudnymi warunkami atmosferycznymi, zarówno na co dzień, jak i podczas wypraw.

PORADY DOTYCZĄCE PIELĘGNACJI

Zebraliśmy odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji, które sprawią, że kurtki będą towarzyszyły nam przez długi czas.

W taki sposób możesz
pielęgnować swoją kurtkę
  • Przed praniem odwróć kurtkę na lewą stronę i zapnij wszystkie zamki błyskawiczne i rzepy. Odepnij również elementy wykonane ze sztucznego futra
  • Przed praniem usuń plamy niewielką ilością płynnego detergentu lub mydła galasowego. Kurtkę Wellensteyn można prać w pralce w temperaturze 30°C na programie delikatnym.
  • Do prania kurtek najlepszy jest delikatny detergent, a do modeli puchowych lepiej użyć specjalnego środka do prania puchu.
Tego nie rób,
aby zachować kurtkę w dobrym stanie
  • Do prania kurtek Wellensteyn nie używaj płynu do płukania tkanin.
  • Kurtki nie powinny być czyszczone chemicznie.
  • Nie wkładaj kurtek do suszarki bębnowej.
  • Kurtki Wellensteyn nie powinny i nie muszą być prasowane.