Puma kobiety
Puma Logo
Puma
Puma łączy wydajność i styl życia, funkcjonalność i modę. Marka oferuje doskonały modny wygląd, zarówno na siłownię, trening na świeżym powietrzu, jak i luźne spotkanie z przyjaciółmi. Wysokiej jakości odzież sportowa jest wygodna, dobrze wygląda i jest gwarancją, że pomoże Ci osiągnąć Twoje cele treningowe. Sportowo i stylowo dzięki odzieży fitness i treningowej marki Puma.
Najpopularniejsze kategorie
Puma x P&C

PUMA X P&C

Express Your True Self

Już dostępna: ściśle limitowana kolekcja Peek & Cloppenburg i Puma wyznacza trendy dzięki 6 ulicznym stylom i jasnemu przesłaniu: "Express Your True Self" oznacza samorozwój i samoakceptację!

Odkryj teraz
Eversculpt
Kolekcja Eversculpt

Kolekcja Eversculpt

Kolekcja Eversculpt oferuje nie tylko dobry wygląd na siłowni, ale także maksymalne wsparcie podczas najcięższych treningów. Dzięki Eversculpt możesz cieszyć się jednocześnie modą i wydajnością.

Get the look
Puma-Fit
Kolekcja PUMA Studio

Kolekcja Puma Fit

Bądź jak Pamela Reif i przenieś swój trening na wyższy poziom. Ekscytujące kolory i stylowe wzory są elektryzujące i zarówno dobrze wyglądają, jak i są przyjemne w dotyku. Kolekcja oferuje również maksymalne wsparcie podczas treningów i stanie się Twoim ulubionym strojem na siłownię w mgnieniu oka.

Get the look
Highlights
by Puma
Shop the style
Spodnie & legginsy
Biustonosze
Koszulki & topy