Header
tom-tailor
Tom Tailor
Free to be real
Podchodzimy do rzeczy na luzie. Nasza wiosenno-letnia kolekcja odzwierciedla naszą swobodną naturę. Luźne sylwetki i ponadczasowe dodatki spotykają się z modnymi trendami. Naturalne kolory i nowoczesne wzory. Połącz wygodne elementy z własnym casualowym stylem.
Najpopularniejsze kategorie
tom-tailor-november-22-men-brandshop-teaser

Denim Tom Tailor

CHOOSE YOUR BRIGHT SIDE

Spraw, by Twój styl stał się stylem życia! Nowa kolekcja od Denim Tom Tailor to coś więcej niż kwestia stylu. Chodzi o Twój wybór, aby zachować optymizm. W kolorowych modnych ubraniach, świetnych krojach i bardziej zrównoważonych denimowych modelach.

Kup teraz
Highlights
by Denim Tom Tailor
Shop the Style
Spodnie & denim
Koszulki
Kurtki
tom-tailor-2

Tom Tailor

Silny z charakteru. Ponadczasowość. Spokój.

Tom Tailor to przede wszystkim jedna rzecz: luźne podejście. Skupiamy się na swobodnym, casualowym wyglądzie. Wygodne kroje, naturalne tkaniny i ponadczasowy komfort. Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty, podstawowy styl, czy o nowoczesne trendy - wszystko po prostu do siebie pasuje. Gustowne kolory i trwała jakość dopełniają typowy look Toma Tailora.

Odkryj teraz
tom-tailor-denim

Denim Tom Tailor

Wyjątkowość. Miasto. Trendy.

W Tom Tailor, denim to coś więcej niż jeansy. To nasz sposób na życie. To zbliżanie się do siebie. To wyjątkowość i różnorodność. To podkreślanie własnej osobowości poprzez stylizacje. Łączenie aktualnych trendów z ponadczasowymi projektami. Zrównoważony sposób myślenia, który oznacza wysokiej jakości materiały, innowacyjne technologie i lepsze sprania.

Odkryj teraz