Stylowe ZAKUPY
STYLOWE ZAKUPY
20% RABATU NA WSZYSTKIE ARTYKUŁY PRZY ZAKUPACH ZA MIN. 399 ZŁ DLA UCZESTNIKÓW INSIDER I TYCH KTÓRZY CHCĄ NIMI ZOSTAĆ

   OBOWIĄZUJE W DNIACH 28.09. - 04.10.2023

  • Kod rabatowy otrzymasz poprzez zakup magazynu "Twój Styl" lub magazynu "PANI".
  • Zniżka jest przyznawana wyłącznie w połączeniu z programem karty. lojalnościowej INSIDER, w którym mogą uczestniczyć osoby w wieku od 16 lat. Więcej informacji na temat naszego programu/rejestracji INSIDER można znaleźć tutaj.
  • Akcja rabatowa jest ważna od dnia 28.09.2023 do dnua 04.10.2023 r. i obowiązuje przy zakupach za minimum 399 zł.
  • Szczegóły dotyczące korzystania z kuponów znajdziesz na https://www.peek-cloppenburg.pl/pl/faq?redirect-query=faq.

Wybrane dla niej

Wybrane dla niego

Akcja rabatowa: Stylowe Zakupy 2023

Sklep internetowy Peek & Cloppenburg to miejsce, w którym można znaleźć swoje wymarzone ubrania. Co zrobić, aby kupić upatrzoną bluzkę na imprezę, sukienkę na lato lub spodnie do pracy w okazyjnej cenie? Ogólnopolska akcja rabatowa to doskonała okazja do zaoszczędzenia. Sprawdź poniżej, jak zdobyć rabaty!

Zniżka o 20 procent na wszystko - jak ją zdobyć?

Niewątpliwie opłaca się wiedzieć o tym, że Stylowe Zakupy to akcja, dzięki której można uzyskać atrakcyjną zniżkę w wysokości 20 procent na wszystkie artykuły dla uczestników INSIDER i tych, którzy chcą nimi zostać. – rabat obowiązuje online oraz w sklepach stacjonarych podczas zakupów za miniumim 399 złotych. Akcja rozpoczyna się 28.09.2023 i obowiązuje do 04.10.2023. Aby wydać mniej na wybrane przez siebie produkty dostępne w sklepie internetowym, trzeba upewnić się, że spełniło się wszystkie warunki uzyskania rabatu. Tylko wtedy zaistnieją warunki do tego, by móc cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi. Najpierw należy zdobyć kupony rabatowe. To nic trudnego - wystarczy kupić aktualne wydanie magazynu "Twój Styl" lub aktualny numer magazynu "PANI". Znajdują się w nich kupony rabatowe upoważniające do otrzymania rabatu. Kupony z kodem rabatowym są dołączone do każdego egzemplarza.

Stylowe Zakupy: Co robić, gdy ma się już niezbędny kod?

Otrzymany kod rabatowy wykorzystuje się w trakcie robienia zakupów online. Podczas składania zamówienia wprowadza się kod w odpowiednim miejscu w zakładce koszyk. Bardzo ważne jest to, by łączna wartość zamówienia przekraczała kwotę 399 złotych. W przypadku, gdy kwota zamówienia jest niższa, nie da się zrealizować rabatu. Kolejnym z warunków koniecznych do skorzystania z akcji Stylowe zakupy jest zrobienie zakupów w odpowiednim terminie. Uwaga: zniżka jest przyznawana wyłącznie w połączeniu z programem lojalnościowym INSIDER, w którym mogą uczestniczyć osoby w wieku co najmniej 16 lat. Mając na uwadze wszystkie powyższe wskazówki, można szybko i sprawnie skorzystać z oferowanej zniżki. Uważni i czujni Klienci Peek & Cloppenburg na pewno będą zadowoleni z niebagatelnych korzyści, które przynosi akcja.

Wysoka jakość przy 20-procentowej zniżce

Ubrania, akcesoria i obuwie renomowanych marek w okazyjnych cenach - to propozycja, która zainteresuje każdego, kto dba o swój wizerunek i ceni komfort. Dzięki akcji rabatowej Stylowe Zakupy 2023 robienie zakupów w Peek & Cloppenburg sprawia jeszcze więcej przyjemności!