1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Niebieskie płaszcze

  Żadna kobieca szafa nie powinna obywać się bez płaszcza. Jego uniwersalność i ponadczasowa elegancja pozwalają na łączenie płaszcza z wieloma stylizacjami, a odcienie błękitu pięknie podkreślają kolor oczu i cery – dlatego warto zastanowić się nad wyborem niebieskiego płaszcza do swojej garderoby.

  Bogactwo odcieni niebieskich płaszczy

  Spektrum odcieni koloru niebieskiego potrafi zaskakiwać. Od głębokiego błękitu północy, przez cudowny lazur przywołujący wspomnienie ciepłych wód Morza Środziemnego, aż po jasnoniebieskie kolory – dzięki temu bogactwu, każda kobieta może znaleźć wśród niebieskich płaszczy odcień najlepiej komponujący się z jej cerą, oczami i włosami. Niebieskie płaszcze to nie tylko wybór idealny na ciepłe letnie i wiosenne miesiące, kiedy narzucamy je niedbale na siebie. Dostępne są także płaszcze w kolorach błękitu odpowiednie na jesień i zimę, zapewniające komfort cieplny bez konieczności rezygnowania z modnego wyglądu.

  Stylizacje z modnymi niebieskimi płaszczami

  Odcienie niebieskiego są na tyle uniwersalne, że będą znakomicie wyglądały z różnymi stylizacjami, zarówno do biura, jak i na luźne spotkanie ze znajomymi po pracy. Niebieskie płaszcze typu trencz będą doskonałym okryciem wierzchnim nadającym całości stylizacji pożądanego, poważniejszego charakteru, dzięki ponadczasowej elegancji i klasie. Pasują zarówno do damskiego kostiumu, jak i nieco bardziej casualowego stylu, noszone do ciemnych jeansów i butach na obcasie. Ciemnoniebieskie płaszcze wykonane z wełny to popularny wybór wśród wielu kobiet świadomie stawiających na ponadczasową klasykę. Ciemny odcień błękitu lub granat jest doskonałą alternatywą dla wszystkich pań, które nie chcą wybierać płaszcza w najpopularniejszych kolorach czerni, szarości czy brązu. Płaszcze w granatowym kolorze to także doskonały wybór ze względu na uniwersalność tego odcienia. Pasuje on doskonale do różnych typów urody i karnacji, a dzięki odpowiednio dobranym dodatkom, jak buty i torba, za każdym razem może wyglądać nieco inaczej.

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9