1. Kobiety
   1. Odzież

  Różowe płaszcze

  Różowe płaszcze chętnie nosimy przez cały rok. Podczas wiosny i lata doskonale wpisują się kolorystycznie w słoneczną atmosferę, a zimą i jesienią cenimy je za możliwość wprowadzenia odrobiny blasku w pochmurne dni. Róż to wyjątkowo kobiecy kolor, który jednak wcale nie musi być cukierkowo słodki. Co takiego mają w sobie różowe płaszcze?

  Kuszący urok niewinnego różu

  Róż to barwa, w której każda kobieta prezentuje się atrakcyjnie. Warto wykorzystywać ją w swoim wizerunku przez cały rok — zdecydowanie się na różowy płaszcz pozwala nam łatwo tworzyć wiele modnych stylizacji. Różowe płaszcze w pastelowych odcieniach spodobają się zwłaszcza miłośniczkom klasyki i nieco romantycznego stylu. Trencz w odcieniu delikatnego różu to ciekawa alternatywa dla klasycznego, beżowego prochowca. Subtelne wydanie tej barwy z powodzeniem sprawdza się też w zimowych fasonach, przede wszystkim w przypadku tych wykonanych z tkanin o oryginalnej fakturze, takich jak na przykład sztuczne futro. Niezwykle szykownie prezentują się także różowe płaszcze uszyte z wełny — subtelność różu dodatkowo podkreśla ich wyrafinowany look. Pastelowy róż nosimy zarówno w postaci ultrakobiecych płaszczy, jak i tych o kroju inspirowanym męską szafą.

  Bezkompromisowe różowe płaszcze w odcieniu hot pink

  Na drugim biegunie znajdują się płaszcze w kolorze ostrego różu, których wprost nie sposób przeoczyć. Nasycony róż doskonale wygląda zwłaszcza w połączeniu ze zdecydowanymi krojami o wyrazistych liniach. To propozycja dla kobiet, które kochają się wyróżniać. Różowe płaszcze w przykuwających oko odcieniach to prosta recepta na efektowną stylizację każdego dnia. Pulsująca pozytywną energią fuksja to barwa, którą zestawiamy z czernią i innymi kolorami z klasycznej palety, by uzyskać prosty do skomponowania, miejski look. Płaszcz w odcieniu hot pink możemy wykorzystać również jako element outfitu utrzymanego w tendencji color blocking — wówczas łączymy go z rzeczami o kontrastujących i równie soczystych barwach.