Sortuj według:

Żółte płaszcze

Szare, jesienne i zimowe miesiące przedłużają się w nieskończoność, jednak wcale nie trzeba poddawać się ponuremu nastrojowi. Każdy, kto ma dość widoku szarych ulic i ubrań w ponurych kolorach, powinien pomyśleć o odzieży wierzchniej, dzięki której świat będzie wyglądał nieco barwniej. Żółty płaszcz w ciekawym odcieniu może okazać się doskonałym wyborem.

Żółte płaszcze - słoneczne, pastelowe czy musztardowe?

Żółte płaszcze może nie są supermodne w każdym sezonie, jednak raz na jakiś czas stają się prawdziwym hitem. Nie wszyscy wiedzą, że wśród wielu odcieni tego koloru każdy znajdzie choć jeden, który będzie harmonizował z jego typem urody. Zarówno mężczyźni i kobiety o południowym typie urody, jak i osoby o jasnych włosach i delikatnej, bladej cerze, mogą trafić na żółty płaszcz, w którym będą wyglądać rewelacyjnie. Słoneczne, ciepłe odcienie wspaniale harmonizują z czernią, a jaśniejsze, rozbielone i pastelowe żółcienie dobrze sprawdzają się w stonowanych zestawieniach. Miłośnicy stylu vintage na pewno docenią musztardowe płaszcze, a kobiety lubiące wyróżniać się w tłumie nie pogardzą cytrynowymi i kanarkowymi modelami.

Elegancja dla odważnych

Kto powiedział, że elegancja musi bazować na spokojnych, klasycznych kolorach? Chcąc zadać szyku zimą, warto założyć świetnie skrojony żółty płaszcz i dobrać akcesoria o zdecydowanym kształcie. A może dobrym wyborem będzie płaszcz o sportowym fasonie? Modele z kapturem obszytym sztucznym futrem podbiły już serca wielu kobiet i mężczyzn. Ubierając się w taki płaszcz, po prostu trudno mieć zły nastrój - nie dość, że jest wyjątkowo ciepły, to jeszcze jego kolor przywodzi na myśl, letnie, beztroskie dni. Na spacery idealnie nadają się żółte płaszcze z dużymi, praktycznymi kieszeniami, świetnie sprawdzają się też te ze ściągaczami w pasie. Zimne, pochmurne dni to niewątpliwie najlepszy czas na odkrywanie potencjału żółcieni!