Plecaki Samsonite

  1. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  Plecaki Samsonite — akcesoria z bogatą tradycją

  Od przeszło 100 lat Samsonite wyznacza nowe standardy w dziedzinie wysokiej jakości toreb i plecaków. Stawia na innowacyjne rozwiązania, zrównoważony rozwój oraz atrakcyjny design, charakterystyczny dla produktów marki. Samsonite przywiązuje bardzo dużą uwagę do jakości swoich produktów, sięgając po najlepsze materiały i kreując przy tym nowe, kultowe wzornictwo.

  Plecaki Samsonite — synonim wysokiej jakości i komfortu

  Plecaki Samsonite to cała gama produktów, które z powodzeniem mogą towarzyszyć użytkownikowi na co dzień, bez względu na okoliczności. Sprawdzą się nie tylko podczas podróży, ale również codziennych zajęć, w tym wyjść do pracy czy na uczelnię. Różnorodność modeli sprawia, że łatwo dobrać wariant zgodny z indywidualnymi preferencjami. Marka w swoich rozwiązaniach zwraca uwagę na potrzebę wygodnego i bezpiecznego przechowywania nie tylko dużych przedmiotów, ale również małych rzeczy, takich jak gadżety elektroniczne czy drobiazgi osobiste.

  Wśród asortymentu marki można znaleźć zarówno plecaki dla kobiet, jak i dla mężczyzn oraz modele uniwersalne. Bez względu na podział, przyciągają uwagę elegancką prostotą oraz kolorystyką, a także jako dodatkowy element inspirują do budowania dynamicznego outfitu. Plecaki Samsonite świetnie wpisują się w miejski styl, lecz z powodzeniem można zabrać je również na dalsze i dłuższe eskapady. Poszczególne kolekcje efektownie zaprezentują się w biznesowych, eleganckich, jak i rekreacyjnych zestawieniach.

  Plecaki Samsonite – praktyczne i funkcjonalne

  Plecaki Samsonite charakteryzują się nie tylko doskonałą trwałością i ciekawym wzornictwem. Odpowiadają na potrzeby wymagających użytkowników, którzy na co dzień stawiają na komfort oraz praktyczne rozwiązania. Wśród plecaków marki można wyróżnić między innymi modele dedykowane sprzętom elektronicznym. Plecaki na laptopy z idealnie dopasowanymi, wyściełanymi komorami oraz dużą ilością praktycznych przegródek i kieszonek na podręczne akcesoria sprawdzą się zawsze wtedy, kiedy zajdzie potrzeba bezpiecznego przetransportowania osobistego sprzętu.

  Wygodę użytkowania potęgują sprawdzone rozwiązania. W zależności od modelu mogą to być dwustronne zamki błyskawiczne, solidne uchwyty, regulowane szelki z przegródką na zamek czy wyjmowane saszetki zapinane na zatrzask lub zamek błyskawiczny. Aby na dłużej zachować pierwotny wygląd plecaków, wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami dotyczącymi ich pielęgnacji. W celu usunięcia zanieczyszczeń zwykle wystarczy przetrzeć plecak wilgotną ściereczką z dodatkiem delikatnego detergentu o neutralnym PH i poczekać do wyschnięcia. Aby tkaniny plecaków zachowały swoje właściwości, produktów nie należy: prać w pralce, suszyć w suszarce ani prasować.