1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  G-Star 3301 Jeans

  Marka G-Star Jeans to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów spodni jeansowych dla mężczyzn oraz kobiet. Jeansy tej marki charakteryzują się bardzo prostym i uniwersalnym stylem, więc można nosić je na co dzień. Wysoka jakość tkaniny, pochodzącej od sprawdzonych dostawców jest gwarancją wytrzymałości i długowieczności produktu.

  G-Star 3301 Jeans - Prosty i ponadczasowy styl

  Długie spodnie G-Star 3301 dla kobiet to doskonały element codziennej garderoby. Dostępne są w różnych odcieniach koloru niebieskiego - od jasnego błękitu, poprzez błękit paryski, skończywszy na granacie. Dzięki temu spodnie można łatwo dopasować do bluzki, koszulki czy T-shirta. G-Star 3301 charakteryzują się bardzo prostym, ponadczasowym wręcz stylem. Dzięki temu można nosić je zarówno do pracy, jak i podczas wyjść do miasta ze znajomymi. Seria G-Star 3301 to również szorty dostępne w kolorze czarnym, które idealnie nadają się do noszenia w letnie, upalne dni. Szorty można połączyć z ciemnym topem i wyrazistymi, jasnymi lub ciemnymi butami. Dobrze sprawdza się też połączenie jasnego topu i jasnych butów z tymi szortami.

  G-Star 3301 Jeans w różnych kolorach

  Seria spodni G-Star 3301 to także ponadczasowe jeansy dla mężczyzn. W tym przypadku gama kolorów jest jeszcze bardziej rozbudowana - 6 odcieni niebieskiego, od jasnego błękitu aż po granat, do tego spodnie w kolorze czarnym oraz delikatnie szarym. Długie spodnie nadają się do noszenia do pracy oraz na popołudniowe czy wieczorne wyjścia. Dzięki temu, że są bardzo wygodne można ubrać je też na imprezę. Doskonale łączą się z koszulami rozpinanymi oraz T-Shirtami. Dobierając T-shirt lub koszulę do spodni, należy zwrócić uwagę na jej kolorystykę. Krótkie spodnie tej serii zostały stworzone z myślą o najcieplejszych dniach w roku. Są przewiewne i wygodne, doskonale nadają się na letnie wyjście plenerowe lub na luźniejsze spotkanie. Krótkich spodni raczej nie zakłada się do pracy.