Kurtki Wellensteyn Schneezauber

25 wyników

Sortuj według:

Wellensteyn Schneezauber

Marka Wellensteyn z siedzibą w Hamburgu to od lat producent luksusowych kurtek, które doskonale sprawdzają się zarówno na wyprawach pełnych przygód, jak i w codziennym życiu na ulicach wielkich miast. Dzięki używanym do ich produkcji materiałom, kurtki Wellensteyn Schneezauber zapewniają jednocześnie swobodę oddychania, jak i chronią przed wodą i wiatrem. To doskonały wybór dla wszystkich, którzy nie lubią marznąć w zimie.

Elegancka ochrona przed zimnem i wiatrem

Kurtki marki Wellensteyn przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowo wiele miejsc do przechowywania niezbędnych na co dzień przedmiotów, jak portfel czy telefon. Dzięki czterem zewnętrznym kieszeniom i zamykanych dwóm kieszeniom wewnętrznym, możemy bezpiecznie zabrać je ze sobą. Kurtki kobiece Wellensteyn Schneezauber odznaczają się ponadto wyjątkową dbałością o stylowe detale. Mają elegancko wykończone kołnierze w modną stójkę, ale też odpinany dodatkowy kołnierzyk wykonany z dzianiny i kaptur z wykończeniem z futra, który można odpiąć. Zdecydowany, jednocześnie sportowy i casualowy charakter tych ubrań powoduje, że idealnie sprawdzają się one w miejskich stylizacjach i mogą służyć za ochronę przed zimnem i wiatrem w trakcie zimowych wakacji.

Nowoczesne, wytrzymałe materiały produktów Wellensteyn Schneezauber

Do produkcji kurtek Wellensteyn Schneezauber zastosowano nowoczesne materiały chroniące przed wiatrem i wodą, jak poliamid i poliester w kurtkach z linii RainbowAirTec, które nadają im efekt opalizowania w różnych kolorach w zależności od kąta padania światła czy sztuczny jedwab w kurtkach z linii BosAirTec. W kurtkach z linii HDDAirTec wykorzystano wodoodporną dwuwarstwową tkaninę nylonową, a w CenturyAirTec – klasyczną wełnę połączoną ze sztucznym jedwabiem. Z kolei w kurtkach TISAirTec i MIPeJaqAir Tec wykorzystany został poliester nadający im wyjątkową i miłą w dotyku jedwabistość. Dzięki tak bogatej ofercie materiałów zmieniających często swój odcień w zależności od kąta patrzenia i padania na nie światła – każdy może znaleźć w kolekcji Wellensteyn coś dla siebie. Elegancja i jednocześnie komfort noszenia – to cechy charakteryzujące kurtki marki Wellensteyn, które spowodowały, że cieszą się one popularnością na całym świecie.