Levis 511 Jeans

  1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież

  Levis 511 Jeans

  Od 1873 roku, kiedy to niemiecki emigrant Levi Strauss opatentował nowy rodzaj spodni, założona przez niego firma z każdym rokiem zaskakuje połączeniem tradycji i innowacji. Tak jak na początku, także wiele dekad później sztandarowym modelem są spodnie Levis 501. W niemal niezmiennej formie szyte są teraz, zyskując uznanie zarówno pośród mężczyzn, jak również u kobiet. Model ten stanowi świetną bazę do nowszych propozycji. Jedną z nich są spodnie Levis 511, będące dziś inspiracją dla wielu marek odzieżowych z całego globu.

  Levis 511 dżinsów na każdy sezon

  Ceniony model Levis 511 Jeans śmiało czerpie z klasyki marki oraz z nowych trendów. Wyróżniki to pięć nitowanych kieszeni, nieco zwężany fason oraz stosunkowo nisko prowadzona linia pasa. Klasyka to kolor blue jeans (indigo), warte uwagi są inne kolory i odcienie. Można więc wybrać zarówno granatowe spodnie, jak i czarne, błękitne, zielone, białe czy szare. O ile pierwsze spodnie sygnowane logo Levis szyte były z grubego i dość ciężkiego denimu, to dziś firma oferuje wiele rodzajów tkanin, dzięki czemu łatwo dobrać spodnie Levis 511 do pory roku. Poza stuprocentową bawełną producent sięga dziś do bawełnianej tkaniny z kilkuprocentowym dodatkiem elastanu, co sprawia, że jeansy jeszcze lepiej przylegają do ciała. Levis 511 z elastanem są szczególnie chętnie wybierane przez kobiety i dziewczęta, natomiast mężczyźni i chłopacy na ogół decydują się na modele w stu procentach wykonane z bawełny.

  Różne kombinacje z Levis 511 Jeans

  Nowoczesny, choć oparty na tradycji fason, umożliwia stworzenie wielu ciekawych stylizacji. Modnych, pełnych uroku i zapewniających wysoki poziom komfortu. Jeansy nadają się także jako element biurowej stylizacji. Wystarczy połączyć ciemne spodnie z marynarką i koszulą. Kobiety zaś mogą łączyć Levis 511 Jeans z żakietem i elegancką bluzką. Stylizacja na co dzień to choćby jeansy oraz koszulka polo bądź T-shirt i trampki lub sportowe buty w stylu vintage. Rockowa stylistyka, w sam raz na festiwal, to granatowe lub czarne spodnie, ciemny T-shirt i ramoneska. Pomysłów, jak wykorzystać potencjał Levis 511 Jeans, jest wiele więcej. Łatwo znaleźć wariant zgodny z okazją, gustem czy nastrojem.