Levi's® 511 Jeans

22 wyników

Sortuj według:

Levi's® 511 Jeans

Od 1873 roku, kiedy to niemiecki emigrant Levi Strauss opatentował nowy rodzaj spodni, założona przez niego firma z każdym rokiem zaskakuje połączeniem tradycji i innowacji. Tak jak na początku, także wiele dekad później sztandarowym modelem są spodnie Levi's® 501. W niemal niezmiennej formie szyte są teraz, zyskując uznanie zarówno pośród mężczyzn, jak również u kobiet. Model ten stanowi świetną bazę do nowszych propozycji. Jedną z nich są spodnie Levi's® 511, będące dziś inspiracją dla wielu marek odzieżowych z całego globu.

Levi's® 511 dżinsów na każdy sezon

Ceniony model Levi's® 511 Jeans śmiało czerpie z klasyki marki oraz z nowych trendów. Wyróżniki to pięć nitowanych kieszeni, nieco zwężany fason oraz stosunkowo nisko prowadzona linia pasa. Klasyka to kolor blue jeans (indigo), warte uwagi są inne kolory i odcienie. Można więc wybrać zarówno granatowe spodnie, jak i czarne, błękitne, zielone, białe czy szare. O ile pierwsze spodnie sygnowane logo Levi's® szyte były z grubego i dość ciężkiego denimu, to dziś firma oferuje wiele rodzajów tkanin, dzięki czemu łatwo dobrać spodnie Levi's® 511 do pory roku. Poza stuprocentową bawełną producent sięga dziś do bawełnianej tkaniny z kilkuprocentowym dodatkiem elastanu, co sprawia, że jeansy jeszcze lepiej przylegają do ciała. Levi's® 511 z elastanem są szczególnie chętnie wybierane przez kobiety i dziewczęta, natomiast mężczyźni i chłopacy na ogół decydują się na modele w stu procentach wykonane z bawełny.

Różne kombinacje z Levi's® 511 Jeans

Nowoczesny, choć oparty na tradycji fason, umożliwia stworzenie wielu ciekawych stylizacji. Modnych, pełnych uroku i zapewniających wysoki poziom komfortu. Jeansy nadają się także jako element biurowej stylizacji. Wystarczy połączyć ciemne spodnie z marynarką i koszulą. Kobiety zaś mogą łączyć Levi's® 511 Jeans z żakietem i elegancką bluzką. Stylizacja na co dzień to choćby jeansy oraz koszulka polo bądź T-shirt i trampki lub sportowe buty w stylu vintage. Rockowa stylistyka, w sam raz na festiwal, to granatowe lub czarne spodnie, ciemny T-shirt i ramoneska. Pomysłów, jak wykorzystać potencjał Levi's® 511 Jeans, jest wiele więcej. Łatwo znaleźć wariant zgodny z okazją, gustem czy nastrojem.