1. Kobiety
   1. Odzież
  2. Mężczyźni
   1. Odzież
  3. Dzieci
   1. Odzież

  Płaszcze z kapturem

  Płaszcze z kapturem są nie tylko bardzo praktyczne, ale doskonale wpisują się w szereg stylizacji. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni sięgają po nie zawsze wtedy, kiedy pogoda staje się coraz chłodniejsza i nieprzewidywalna. To okrycia wierzchnie, które różnią się od siebie krojem, rodzajem tkaniny oraz kolorystyką. Dzięki temu każdy może wśród nich znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich oczekiwań.

  Puchowe płaszcze z kapturem – komfort podczas mroźnych dni

  Płaszcze z kapturem są niezastąpione w sezonie jesienno-zimowym. Po pierwsze zapewniają ciepło. Po drugie, prosty krój powoduje, że nie krępują ruchów, gwarantując komfort w każdej sytuacji. Duży kaptur to z kolei doskonała ochrona przed wiatrem i opadami śniegu lub deszczu. Jest niezawodny w przypadku kobiet lub mężczyzn, którzy nie lubią nosić czapek. Wśród płaszczy z kapturem prym wiodą zimowe okrycia wierzchnie. Zarówno w męską, jak i damską modę codzienną znakomicie wpisują się modele pikowane. Przeszycia sprawiają, że wypełnienie nie zbryla się i pozostaje na swoim miejscu. Na tym jednak nie koniec. To także świetny trick, aby wymodelować wizualnie figurę. Poprzeczne przeszycia się niezastąpione dla szczupłych i bardzo wysokich osób. Dzieląc sylwetkę w linii poziomej, nadają jej odpowiednie proporcje. Z kolei miłośnicy mody, chcący ukryć niechciane centymetry, powinni sięgać po płaszcze z kapturem ozdobione pionowym pikowaniem. Dlaczego? Ponieważ warianty te optycznie wysmuklają figurę.

  Parki, budrysówki i płaszcze wełniane, czyli odzież wierzchnia na każdą okazję

  Płaszcze z kapturem to także zawsze modne parki. Charakterystyczne obszycie futrem jeszcze lepiej chroni przed porywami wiatru i opadami atmosferycznymi, ponieważ powoduje, że kaptur lepiej przylega do twarzy. Parki cechują się świetnym designem. Są idealne dla kobiet i mężczyzn lubiących skandynawskie trendy oraz modę streetwearową. Warto pamiętać o tym, że wiele modeli wyróżnia się odpinanym ociepleniem, przez co mogą być noszone przez cały rok. Zimowo-jesienną alternatywą dla parki są oryginalne i trochę awangardowe budrysówki z charakterystycznymi podłużnymi guzikami. Płaszcze z kapturem to również ciekawe rozwiązania dopełniające eleganckie stylizacje. W tej kwestii niezastąpione są warianty uszyte z wełny, również tej z dodatkiem kaszmiru. Szlachetna tkanina nie tylko wygląda bardzo szykownie, ale gwarantuje maksimum komfortu, bez względu na warunki panujące za oknem. Kobiety mogą nosić je z eleganckimi sukienkami, garsonkami oraz kostiumami, zaś mężczyźni śmiało dopasują je do garniturów.

  1. 1
  2. Strona 1 / 9
  3. 9