Sukienki z frędzlami

15 wyników

Sortuj według:

Sukienka z frędzlami

Moda na frędzle trwa. Czasem ten trend jest bardziej lub mniej widoczny. W jednym sezonie odnosi się głównie do dodatków, butów, torebek, kolczyków, a w innym do elementów garderoby, kurtek, spódnic, sukienek. Sukienki z frędzlami ostatnio pozyskały dużo fanek i są noszone przez gwiazdy i celebrytki.

Sukienka z frędzlami na co dzień i na wyjście

Sukienka to najbardziej kobiecy element garderoby. Z odpowiednimi dodatkami z jednej sukienki można wyczarować kilka różnych stylizacji, które można później zaprezentować w całkiem odmiennych miejscach i sytuacjach. Sukienka z frędzlami może stać się ciekawą alternatywą dla koronkowych, z falbanką, aplikacjami czy innymi ozdobami. Frędzle mogą zdobić sukienkę przy szyi, na dole czy na rękawach - zawsze warto wiedzieć jak i z czym je zestawić. Oczywiście długie, powiewające frędzle są wymagające i jeśli nie chcemy popaść w przesadę, stylizacja musi być starannie przemyślana. Jeśli frędzle zdobią sukienkę, to raczej nie sięgajmy po inne elementy garderoby z ich dodatkiem . Do sukienki z frędzlami lepiej założyć delikatne szpilki (na wyjście) czy baleriny niż buty, które również będą nimi ozdobione.

Sukienki z frędzlami z przykuwają uwagę

Sukienki z frędzlami z pewnością przykuwają uwagę do noszących je kobiet, jeśli więc cenisz w modzie raczej prostotę lub klasyczny styl, a koniecznie chcesz mieć w garderobie coś z modnymi frędzlami, to postaw na dodatki, jak torebka czy naszyjnik. Jeżeli lubisz się wyróżniać, a twój styl to połączenie różnych trendów, sukienka z frędzlami będzie świetnym wyborem. Delikatne, starannie dobrane dodatki pozwolą do tego na stworzenie szeregu ciekawych stylizacji.