Sukienki z prostym krojem

  1. Kobiety
   1. Odzież

  Sukienki z prostym krojem

  Prosta elegancja i minimalistyczne formy są obecnie niezwykle modne, a przy tym absolutnie ponadczasowe. Rewelacyjnie sprawdzają się sukienki o prostym kroju, które świetnie komponują się praktycznie z każdym elementem kobiecej garderoby, zarówno jeśli chodzi o stylizacje codzienne, jak i te znacznie bardziej eleganckie i wieczorowe.

  Proste sukienki na wszystkie figury

  Proste cięcia wydają się wręcz idealne do tego, aby podkreślić smukłą sylwetkę, a jednocześnie wspaniale pomagają ukrywać obszary nieco bardziej problematyczne. Wystarczy tutaj wymienić choćby zbyt szerokie biodra czy krótki tułów. Nieco purystyczna forma sukienek o prostym kroju sprawia, że ​​ubrania tego typu są świetną podstawą do tworzenia wyjątkowych i niebanalnych zestawów zarówno dla kobiet, które cenią prosty i niewymuszony styl, jak i dla prawdziwych fashionistek.

  Sukienki z prostym krojem - Klasycznie i Elegancko

  Sukienki z prostym krojem mogą być zatem z powodzeniem stylizowane klasycznie i elegancko lub też po prostu wygodnie i bardziej swobodnie. Ze sportowymi trampkami i kapturem wyglądają miejsko i sportowo, natomiast z marynarkami i eleganckimi półbutami są wręcz idealne do biura czy na spotkania biznesowe. Z kolei skórzana kurtka i wysokie obcasy zamieniają prostą sukienkę w niezwykle stylowy i jednocześnie nietuzinkowy strój imprezowy.

  Proste sukienki w różnych kombinacjach

  Prosty krój ma zdecydowanie bardzo wiele zalet. Wystarczy tutaj wspomnieć klasyczny wygląd i uniwersalność w doborze dodatków, a także zwykłych akcesoriów. Szczególnie monochromatyczne warianty sukienek o prostym kroju w odcieniach subtelnego brązu, beżu lub czerni mogą być z powodzeniem stosowane jako praktyczne podstawy do większości różnego rodzaju stylizacji. Dla marynarki rewelacyjnie wręcz wyglądają modele w paski. Bardzo ładnie prezentuje się także zestawienie z niebieską ramoneską i białymi tekstylnymi tenisówkami. Efektowne połączenia ciekawych elementów i różnych kolorów bez wątpienia przyciągają wzrok i podkreślają indywidualny styl i charakter. Miłośnicy aktualnie modnego trendu hippisowskiego z pewnością mogą stworzyć z kolorowych modeli sukienek o prostym kroju niesamowicie interesujące zestawienia.