1. Kobiety
   1. Akcesoria
  2. Mężczyźni
   1. Akcesoria

  Szaliki komin

  Szalik komin to stosunkowo nowy, a na pewno nieco mniej popularny typ szalików, który od klasycznych różni się w zasadzie tylko jednym szczegółem- kominów nie owijamy wokół szyi, ale wkładamy przez głowę. Forma w jakiej występują, powoduje, że są wygodnym dodatkiem na chłodniejsze miesiące, a my możemy je nosić, nie matwiąc się o to, jaki sposób wiązania szalika wybrać. Stanowią doskonałe uzupełnienie stylizacji na wietrzne, czy mroźne dni, zapewniają naszemu wyglądowi element modowy, który może kształtować cały nasz look.

  Jaki komin wybrać?

  Szaliki kominy są równie różnorodne co klasyczne szale, oferując szroką gamę rozwiązań kolorystycznych, czy użytych materiałów. Różnią się fakturą, stylem, oraz zdobieniami. Czasem bywają ozdobione wzorami, które nadają najprostrzej stylizacji pazura i powodują, że cały nasz wygląd wiele zyskuje. Osoby kochające klasykę, mogą pokochać kominy w kratę, w stonowanych odcieniach beży i kolorach ziemi. Dla lubiących wyróżniać się w tłumie, ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się żywsze barwy, oraz odważne, geometryczne printy.

  Rosnąca popularność szalików typu komin

  Żeby docenić kominy, nie trzeba znać się na modzie. Wystraczy spojrzeć na sposób, w jaki komponują się z praktycznie każdą inną rzeczą w naszych szafach. Pasują do wszystkiego, a ich różnorodność powoduje, że niezależnie jakiego stylu jest się miłośnikiem, odnajdzie się komin dla siebie. Szalik komin wpasuje się zarówno w styl punkowy, rockowy, jak delikatne boho, czy hippie. Pasuje do romantycznych sukienek tak samo dobrze, jak do ciężkich glanów.